Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mennyire "normális...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire "normális", hogy teljesen kedvtelen vagyok emiatt?

Figyelt kérdés

kiderült, hogy nem tetszem annak a srácnak, aki nekem nagyon is :(


kb 3-4 napja derült ez ki


azóta sokszor nincs kedvem sok dologhoz és legszívesebben folyton zenét hallgatnék :(


ha még szakítottunk volna...de megcsak nem is tetszem neki :(



veletek is volt már ilyen?



2015. jún. 20. 21:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Ismerős érzés.. főleg amikor a saját osztálytársam mondta ezt el nekem. Ez igy marad pár napig. Ne gondolj rá és hajts az új szerelem felé ;)
2015. jún. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szerencsére nem oszt.tarsam volt


Az a rossz, hogy sok mindenről O jut eszembe, mármint pl elmegyek amellett a pálya mellett, ahol sportolt es máris O ugrik be


Vagy amikor anya kiakad rám valamiert akkor arra gondolok, hogy ezt most milyen jó lenne megosztani valakivel

Vagy, hogy bakker nekem sem csak a mosogatas körül forog az életem csak anya ezt nem latja, hogy szomorú vagyok

:(

2015. jún. 20. 21:34
 3/6 anonim ***** válasza:
Miből derült ki, hogy nem tetszel neki?
2015. jún. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2015. jún. 20. 22:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem beszéld meg vele :) Hidd el utána jobb lesz még akkor is ha tényleg nem tetszel neki :) Ne fuss soha egy fiú utána annyit mondok. (első voltam)
2015. jún. 21. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Van ennek egy egyszerűbb módja is (bár én nem a ti (lányok) szemszögéből látom a dolgokat) szerezz magadnak bármiylen elektronikus eszközt (androidos teló vagy pc) keress valami brutális játékot és éld ki benne a bánatod xDD
2015. jún. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!