Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szombathelyen hol lehet kapni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szombathelyen hol lehet kapni love babot?

Figyelt kérdés
Neten láttam, és szerintem nagyon aranyos. :) Tudjátok, kinő a bab és lesz rajta egy üzenet.Köszi a válaszokat! :)

2015. jún. 24. 11:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem is tudtam hogy van ilyen :O


Kösz, beleteszem a listába hogy mivel fogom meglepni a barátnőmet ha lesz egyszer. :)

2015. jún. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Love bab?! /o.O\
2015. jún. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Haha :)

Igen, el kell ültetni és vannak különböző szöveggel, kihajt a bab és az lesz rajta :) *-*

2015. jún. 24. 12:03
 4/7 anonim ***** válasza:
netről tudsz rendelni
2015. jún. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tudom, csak ha összeszámolom az 3000+ Ft..
2015. jún. 24. 19:46
 6/7 anonim ***** válasza:

Sajnos drága, de ilyen bab nem terem csak úgy a fán :D


Valahogy bele kell vésni az üzenetet az meg gondolom bonyodalmas.


+ a kedvesed megér neked 3000 forintot? :) Gondolom örülne egy ilyen kis meglepetésnek.


Mert a tudat hogy... Ez egy egyszerű babot adott nekem ajándékba hogy gondozzam? 0.o ezert megjobban meglepődik mikor kinő és egy üzenet van rajta :D

2015. jún. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Amilyen kis bolond megeszi :DD Remélem nem tudja, hogy ilyen létezik :)
2015. jún. 24. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!