Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A volt barátom, (3 hete...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt barátom, (3 hete szakitottunk) át akar jönni valamit megbeszélni mert már volt nálunk 3-4 napja de én nem voltam othon. Szerintetek mit akarhat?

Figyelt kérdés
volt barát , át akar jönni ,vmit megbeszélni,

#barát #megbeszélni valamit
2015. jún. 25. 11:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Hmm, hmmm...

vajon mit akarhat?


Gondolkozz el, hogy miért szakítottatok, és ez a probléma megoldható-e, ill. TE meg tudod-e oldani?

2015. jún. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

ért szakítottunk mert emos lettem (amit nem fogok egy fiú miatt abba hagyni) s zavarta őt én meg megmondtaam neki hogy ha nem teccik akkor nem kell h szeressen.(mert folyton szekált h nem áll jól nekem a fekete ,meg az emo stílus.mert (és evvel végképp betelt a pohár) szerínte az emo stilus csak öngyilkossághoz és megegséghez vezethet.

na mikor ezt kimondta akkor végképp elegem lett kb 2 hétig a szüleimmel sem s a barátőmmel sem beszéltem.csak ültem s ültem a besötétített szobában s néztem ki a fejemből. s azóta is folyton hivogat meg minden de egyszerűen nem megy.nem tudok vele beszélni mert aki ilyen dologgal bánt meg annak soha nem tudok megbocsájtani.

2015. júl. 5. 10:09
 3/5 anonim ***** válasza:

"kb 2 hétig a szüleimmel sem s a barátőmmel sem beszéltem.csak ültem s ültem a besötétített szobában s néztem ki a fejemből"

Ez így már önmagában is elég súlyos betegség... nem is csodálom, hogy próbált ebből kirágatni. De sajnos ez még szakembernek is csak ritkán sikerül ilyen helyzetben.

És az is nyilvánvaló, hogy ilyenkor a beteg utálni fogja azt, aki segítene neki.

2015. júl. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez olyan volt mintha egy pchihiáterrel dumálnék
2015. aug. 19. 17:19
 5/5 A kérdező kommentje:

Amugy azt akarta mondani

Hogy a kitti azt mondta hogy te nem szeretsz.erre én rávágtam h nem is mondtam neki semmit. Erre azt mondta most már mindegy.

2015. aug. 19. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!