Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez, , gáz''?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez, , gáz''?

Figyelt kérdés

Én majdnen 13/f, ő majdnem 15/l. Na most, baj ez a korkülőnbség?

Nagyon okos, aranyos, és kedves is, idén ballagott, de marad, mert nyolcosztályosba jár. Én nem vagyok olyan tuskó, mint a többi fiű, és nagyon tetszik. Mit gondoltok?


Értelmes válaszokat szeretnék, nem olyat, hogy még túl fiatal vagy stb.

A válaszokat köszönöm! :-)



2015. jún. 26. 21:58
 1/6 anonim ***** válasza:

nem gáz...

De igazából a lánynak kéne fiatalabbnak lennie

2015. jún. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem nincs olyan, hogy a lánynak kellene fiatalabbnak lenni, ez hülyeség!!!! Csak ezért ne jöjjön össze 2 ember ha amúgy tök jól kijönnek egymással? Ne már........ Figyelj kérdező ez egyáltalán nem gáz (szerintem), bár leginkább erről a lány véleménye számít, ha neki nincs problémája a korkülönbséggel akkor vágjatok bele! ;) 14/L
2015. jún. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen.

Ez egy nagyon babyloni szó.

Ha bármi negatív érzésed lenne ez ógyben bezsélj lánnyal erről.

Nagyon értelmesnek lehet lenni már 12 évesen is.

Nagyon nem tűnsz butának, s ha már ennyi idősen is megvan egy bizonyos agyad hidd el később naaaaaaaaaaagyon fog számítani így mindent kikell használnod s nem baromságok és világi dolgok miatt "kell" feldobni amiben nincs hiba.

18F

2015. jún. 27. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Nem gaz semennyire ;)

Az en baratnom is 16 eves, pedig en 13 vagyok :P

2015. jún. 27. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Ez megnyugtató! :)
2015. jún. 27. 11:41
 6/6 anonim válasza:
Szerintem nem számít a kor. 12F
2015. jún. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!