Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A legjobb barátom meleg....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátom meleg. Hogyan tudnék ezzel jobban megbarátkozni? 15/L (többi lent)

Figyelt kérdés
A legjobb fiúbarátom legnagyobb bánatomra meleg. Persze nekem ezzel nincs is semmi bajom és teljes mértékben elfogadom, csak egy kicsit bánt, mivel nincs hozzá fogható fiú és nem hiszem, hogy találnék olyat mint ő, aki össze is jönne velem. Az a bajom, hogy nem tudok megbarátkozni a ténnyel, hogy nincs nála egy csepp esélyem sem. Mit tanácsoltok, hogyan tudnám ezt jobban elfogadni?

2015. júl. 1. 15:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tuti van olyan srác, aki szintén normális, és össze jönne veled, csak nem ismered, vagy ismered, csak nem azt az oldalát :3
2015. júl. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
29%

Te pedig bele vagy zúgva, és nem bírod elviselni hogy neki a fütyik kellenek?

Ez van!

Fogadd el! Vagy bújj vele ágyba!

Nem lehetetlen a puncira rászoktatni!

2015. júl. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
van megoldás. ráveszed hogy a lányokat szeresse
2015. júl. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
A barátokkal és a legjobb barátokkal se akarjuk már összejönni, mert ők elvileg barátok..........tudod,mit jelent?
2015. júl. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
62%
"A legjobb fiúbarátom" Inkább a szerelmed...
2015. júl. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Gondoltál arra hogy ezt neki is elmond?

Elöttem válaszoloknak meg: mi az hogy rászoktatni a puncira...

Aki meleg az nem fog áttérni...heterót se lehet áttériteni arra hogy meleg legyen.

És még annyit kedves kérdező, segíts neki inkább mert egy meleg tizenéves srácnak szerintem nem lehet túl könnyű mivel nem fogadják el ezt az emberek sajnos.

2015. júl. 3. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

"puncira rászoktatni..." pfff:-p

Legjobb tudomásom szerint tudományos körökben teljesen elfogadott, hogy a szexuális orientáció nem változtatható. Vannak persze biszex emberek, de én úgy sejtem, azok - kelet-európában - inkább a saját nemük iránti vonzódásukat nem mindig tudják elfogadni, az ellenkező nem irántit nyilvánosan is könnyen kiélik (nem adatokra alapozok, csak józan észre)


[link]


[link]


[link]

2015. okt. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!