Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan/mikor mondjam el a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan/mikor mondjam el a lány barátomnak, hogy részemről ez több mint barátság?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Mint ahogy a kérdésem is szól arra szeretnék választ kapni , hogy miképpen mondjam a lány barátomnak , hogy szeretem. Már az is nagy elhatározás részemről , hogy elmondom csak nem tudom , hogy miképpen. Mivel egy baráti körbe tartozunk ezért ha találkozni akarok vele összehívom a "csapatot" , de ha csak őt hívnám el akkor lehet "megijedne" és rájönne a dologra mielőtt kellene . Úgy tervezetem , hogy egy bulin félrehívom de az lehet nem lesz hatásos.
2015. júl. 5. 15:00
 1/7 anonim ***** válasza:

néhány alap kérdést a válaszom előtt feltennék, ne aggódj mindenképp válaszolok, csak szeretnék képbe lenni :D


- hány éves vagy, ő hány éves? (nem bunkózni akarok vele nyugi)

- mióta ismeritek egymást?

- mennyire szoros a barátságotok?

- adta-e már jelét, hogy vonzódik hozzád?

2015. júl. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szia.Régóta ismerem a lányt de 1-2 éve lett komolyabb barátság köztünk , együtt megtudjuk beszélni a kényesebb témákat és sokszor kezdeményez beszélgetést és amit észrevettem szereti a társaságom és tényleg együtt rengeteg mindent meg tudunk beszélni és szerintem kölcsönös részéről is , hogy szeretjük/"kívánjuk" egymás társaságát. Hamarosan ismét megyünk egyet valamerre remélhetőleg. A csaj 1-2 évvel idősebb ,véleményem szerint ez nem probléma . (egyforma magasak vagyunk , lehet én magasabb is de ez lényegtelen). :)
2015. júl. 5. 16:58
 3/7 anonim ***** válasza:

vannak csajok, akiket zavar, ha fiatalabb a srác, bár az én volt nagy szerelmem meg egy két évvel fiatalabb fiúval jött össze és azóta is boldogok, szóval igazából ez nem jelent akadályt.

Baj igazából akkor adódhat, ha olyan típusú lány, aki nem akar együtt lenni olyan fiúval, akit a barátjának tekint és fél hogy a párkapcsolat tönkretenné a barátságot, vagy ha éppen nem tud rád másképp nézni mint barátként és friendzone-ba tesz. Bár egy értelmesebb okosabb lány nem csinál ilyet, tehát ez ne riasszon el. Volt már barátnőd vagy neki barátja? Pasikról szokott neked beszélni?

2015. júl. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Általában a szerelmi ügyeinket beszéljük meg , van az életében egy csávó aki véleményem szerint csak kihasználja és most úgy vettem észre kicsit távolodik tőle a csaj , legalábbis remélem (ilyen szinten szerintem naiv a lány).Ami engem illet flörtölgetek lányokkal de eddig komoly kapcsolatom nem volt mivel nem találtam megfelelőt . SAJNOS ezt a bizonyos "megfelelő" lányt benne találtam meg mivel annak ellenére ,hogy kicsit naiv szép és okos is . Most szeretne a lány is elmenni egyet fagyizni tehát akkor beszélgetek vele mert ezelőtti bulin nem nagyon beszéltem vele pedig kezdeményezte a beszélgetést.
2015. júl. 5. 17:24
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem ne hirtelen zúdítsd rá akkor ezt a nagy szerelmet hanem szépen lassan kezdj el utalgatni, nem nyomulni, hanem tudatosítani benne a dolgokat, hogy amikor megvallod akkor már ne érje teljesen felkészületlenül és ne süljön el rosszul :-)
2015. júl. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az értelmes válaszokat ! :) Ma regisztráltam fel ide de látom megérte !
2015. júl. 5. 18:14
 7/7 anonim válasza:
Ha nem próbálod meg soha nem is fog sikerülni 😉
2015. júl. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!