Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Milyen ürüggyel írjak az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ürüggyel írjak az osztálytársamra, aki tetszik? 14 évesek vagyunk. L

Figyelt kérdés
Szeretnék írni egy fiú osztálytársamnak aki nagyon tetszik, de nem tudom, hogy mit írjak neki. Nem azzal van a baj, hogy nem merek, hanem azzal, hogy ha simán ráírok, mint bárki másra ("szia, mizu?") akkor rájönne, hogy szeretem. Ugyanis az osztályban a lányok és a fiúk sajnos nagyon el vannak különülve és az osztályban nem ír senki a másik neműre. :(

2015. júl. 12. 21:53
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

"akkor rájönne, hogy szeretem"

nem ez lenne a lényeg?

2015. júl. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De, viszont meg szeretném közelebbről ismerni. Nem akarok rátámadni szegényre azonnal, hogy "tetszel, járunk"?
2015. júl. 12. 21:58
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyesmit írj:


'Szia :)

Bocsi, ha esetleg zavarlak, 1 kérdésem lenne, van egy fiu barátom, nemsokára szülinapja lesz es nem tudom mit vegyek neki ajándékba :/

A fiúk általában minek örülnek? '


Mármint a srac csak a haverod, nem a Pasid :D


Es esetleg ha tudod, hogy a srac, aki tetszik mit szeret csinálni, mit sportol akkor hasonló sportot mondj neki a 'fiú baratodrol' is


Ha kell meg segítség írj privit :)

15/L

2015. júl. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak szimplán írj rá. Kérdezd meg hogy mi újság, hogy van, érdeklődj felőle. Ha megkérdezi hogy miért írtál rá, akkor szimplán mondd hogy csak idegesít téged hogy a lányok és a fiúk ennyire el vannak különülve az osztályban, pedig te szívesen barátkoznál a fiúkkal is.
2015. júl. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Minden választ köszönök. :)
2015. júl. 14. 12:37
 6/6 anonim ***** válasza:
Vagy kérdezd meg tőle valamelyik tárgyból a leckét! :-)
2019. jan. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!