Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit csinálnátok ha a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok ha a legjobb barátnőtök azzal a fiúval van egész nap aki nektek bejön és az a legjobb barátnő tud róla . Hogyan viselkednétek vele?

Figyelt kérdés

2015. júl. 13. 23:08
 1/8 anonim válasza:
Attól függ.. Milyen célból van vele?
2015. júl. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ők csak barátok? Bár mondjuk ilyenkor már megkérdezném tőle, hogy elmehetsz-e velük egyszer valahova.
2015. júl. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát a barátnőmnek is tetszik az a srác meg nekem is de tudja hogy én is bírom nem is az a lényeg hanem az hogy azzal a fiúval is volt akit nagyon szeretek és ő is szeret engem csak nem lehetünk együtt .... most hanyagoljam a barátnőmet és komolyan hagyjam őt vagy inkább túl dramatizálom és ezt nem kéne nekem annyira felfújni szóval inkább béküljek
2015. júl. 14. 00:51
 4/8 A kérdező kommentje:
hát amúgy a fiúnak van barátnője és a barátnőmnek ez nem tetszik egyáltalán hogy együtt vannak és mondta nekem a barátnőm hogy most már tényleg békén hagyja a srácot de tegnap meg megint együtt mentek valahova...
2015. júl. 14. 00:53
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát én a helyedben nem beszélnék ezzel a csajjal többet. De mondjuk én nem is másznék rá olyan pasira, aki a barátnőmnek is tetszik, szóval... A barátnőd elég szemét.
2015. júl. 14. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ennek a srácnak ahogy leírtad minden csaj kell, még akkor is ha nem így adja elő. tehát valószínűleg a barátnőd sem jelent neki többet, szóval nem biztos hogy aggódnod kéne
2015. júl. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
B*szod mintha a máricsujit nézném xD
2015. júl. 17. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hát kb... fúúúj te szoktad nézni a máricsujit?? xd
2015. júl. 17. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!