Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? Láttam egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Láttam egy gyönyörű lányt. De nem olyan egyszerű. Többi lent ⬇️

Figyelt kérdés
Nyaralni vagyunk és láttam egy gyönyörű lányt a tengerparton (gyönyörű hosszú nagyon világos szőke haja van, ebből következtetem hogy lehet hogy Holland) amikor megláttuk egymást egy ideig csak néztük a másikat aztán elúszott. Ő annyi idős lehet mint én 13-14 éves. De már csak 4 napot vagyunk itt ráadásul ő nem is magyar.

2015. júl. 14. 14:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Próbálj meg vele angolul kommunikálni, ha tudsz :) Én is azt csináltam pár éve tengeren :D

18/L

2015. júl. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

menj oda hozzá ha legközelebb meglátod és kérdezd meg angolul, hogy hova valósi, beszélgessetek:D

16l

2015. júl. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha külföldi akkor nem mind1? nem lesz a tiéd, és ezt nem bántásból mondom, hanem hogy ne koppanj nagyot ha esetleg bepróbálkoznál nála, ennek ellenére ismerkedhetsz vele érted, de nem lesz hosszú, max amíg nyaralni vagy, de nincs sok remény azért hajrá :D
2015. júl. 15. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igazabol attol fugg:D ha beszelsz az o nyelven,akkor meg befuzheted.amugy ne hitetlenitsetek el a kerdezot! Egy este alatt osszejohet meg akarmi:'DD
2015. júl. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!