Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 14-30-ig Fiúk! Közvélemény...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14-30-ig Fiúk! Közvélemény kutatás! Ti milyen lányokat, tartotok csinos nak, vonzónak, (választotok párkapcsolatra)? Nagyon vékony, teltkarcsú, duci?

Figyelt kérdés
Kérlek írjátok le, nektek melyik tetszik jobban.
2015. júl. 15. 09:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
30%
sportos legyen, borotvált puncival ennyi.
2015. júl. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%

Inkább vékony, sportosabb :) Ezen belül szem/hajszín kb mindegy. Egy cuki arc, átlagos, sportosabb testalkat + egy jó személyiség (okos, értelmes, humoros, jól el lehet vele beszélgetni) visz mindent nálam :D


20/F

2015. júl. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
29%
minél fiatalabb legyen az a fincsi a 14-17 éves :P
2015. júl. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Noren1989 ***** válasza:

Kora legyen 17-25 között, előny a barna haj-szem, aranyos arc, tisztességes hozzáállás a dolgokhoz.Alkatra a duci kivételével jöhet.

25/F

2015. júl. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
61%

A nagyon ducikat. :)

17f

2015. júl. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

kora kb 16-24 -ig, pontosan nem lehet behatárolni (19 vagyok)

Nagyon vékony, mindig is a vékony alak tetszett, de nem csak az alak számít, hanem az arc is. Elég jelentős mértékben. Nem zacskóval a fején szeretném látni...

Többi adattal nagyon nem tudok szolgálni, mivel nagyon változatos, hogy kinek mi áll jól. De általában a hosszú, világosabb haj (pl. világosbarna, szőkésbarna,--barna--/igaz ez nem világos/; szőke,) Szemszínből szintúgy a világos egy előny. Nem vagyok rasszista, de még a bőrszínből is :D

Párkapcsolatnál pedig még nem mindegy, hogy milyen tulajdonságokkal rendelkezik, mennyire értjük meg egymást. Mennyire tudunk elbeszélgetni és stb. Le lehetne írni, hogy milyen tulajdonság előny, de felesleges. 90%-ban mindenkinek ugyan az.

De ha tényleg az alakra vagy kíváncsi, akkor a vékony, egészen a nagyon vékonyig, de persze van egy határ. Kis mellel és fenékkel. Valahogy nem jön be a nagy, sokakkal ellentétben. Mellből egészen a "közepesig" tetszik. Bár elég nehéz meghatározni a közepes szót, hogy mégis mit értek ezalatt, képet pedig nem linkelnék ide. És magasságra kisebb, vagy egyforma legyen velem.

Ezeket amiket leírtam egyik sem biztos. Még tetszhet ettől függetlenül egy máshogy kinéző lány is. Talán az alak, ami fix, hogy vékony (bár valaki a már nekem telre is azt mondja, hogy vékony...)

2015. júl. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A rendes kedves gondoskodót választanám párkapcsolatra...


Barátnőm nem vékony és nem is duci, elég kevés rajta a fogni való, de nem is ez alapján választottam :)


A telt lányokat azért jó ölelni, mert őket nem törjük össze...meg lehet érezni az ölelést...amikor a barátnőmet ölelem alig érzem, ha meg erősebben megszorítom az már fáj neki...vigyáznom kell :)


Én úgy mondanám a nőiesen telt alak tetszik...tehát nem a nagyon vékony nem is a túlsúlyos elhízott alak...legyen mit fogni, de ne 3 embernyi adag :D


22F

2015. júl. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szép szemű,szép arcú,hosszabb,barna hajú,szép mosolyú,különleges vonás az arcán(pl akár egy anyajegy),nem túl vékony,nem baj ha egy-két kiló felesleg van rajta.
2015. júl. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
18%
Most jól megkérdezted az életképtelen lúzereket hogy milyenről álmodnak. Gratulálok!
2015. júl. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
ÉS magadat, hogy szoktad hívni? Mert mind a gyakori kérdéseken vagyunk, mind írtatok valamit a kérdésem alá,de csak ők válaszoltak a kérdésre,ami olyan egyszerű feladat, hogy bármely normális ember meg tudja csinálni, neked nem sikerült. Szóval ha ők életképtelen lúzerek, te mitől vagy jobb? Nem értem...
2015. júl. 17. 09:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!