Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi az esélye annak hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye annak hogy hiányzom neki? Mire számítsak ha újból találkozunk?

Figyelt kérdés
Június 13-án találkoztam utoljára azzal a sráccal aki tetszik nekem. Az nap elég kellemetlen helyzetbe kerültünk mivel tudtam hogy már nem is látjuk egymást nyáron és ezért rákérdeztem tetszem-e neki(bár már mindenki tudta hogy igen,tetszem neki). 1000% volt hogy nem fogja kimondani mit érez tehát elmondtam vagyis inkább céloztam rá én mit érzek amit meg is értett mert aztán feltűnően jó kedve volt.A lényeg az hogy akár szeret akár nem én bármit tehetek ő nem akarja felvállalni az érzéseit vagy nem meri. 1hónapja nem láttuk egymást és nem is írtunk egymásnak viszont nekem nagyon hiányzik. Valószínűleg hétfőn látjuk egymást de fogalmam nincs hogy gondol-e egyáltalán rám vagy nyaggassam-e még hogy szeret-e vagy nem vagy hogy mire számítsak.Szerintetek?

2015. júl. 18. 19:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy azóta fel meri Ő is vallani, a leírtak alapján, ha én lennék a fiú, azonnal választ adtam volna arra, hogy szerelmet vallottál. Sok szerencsét a hétfőhöz, csak ne görcsölj rá a dologra, mert lehet, hogy ezzel "űzöd el". Ha bármibem tudok segíteni, nyugodtan írj bármikor. :)
2015. júl. 19. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2015. júl. 19. 13:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Na, mi volt ma? :)
2015. júl. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!