Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 3 éve vagyok viszonzatlanul...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 éve vagyok viszonzatlanul szerelmes. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A fiú csak barátként tekint rám pedig tetszek neki. Volt barátnője két évig majdnem azt végig nézve szenvedtem végig. Egy évig nem beszéltem vele. Volt 3 pasim is azóta de egyikebe se voltam szerelmes. Még ezek után se tudom nem szeretni őt. Mit tegyek? Ráadásul egy suliba is járunk. 18/L

2015. júl. 19. 01:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki vagy nézheted még egy pár évig a képét
2015. júl. 19. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Tudja h szeretem. Ezzel együtt is csak barát vagyok neki.
2015. júl. 19. 01:31
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha ezt tisztáztátok, akkor vagy küzdesz, vagy elfogadod és más pasik után nézel, akár az ő segítségével, ha már ő ebben nem partner, kerítő még lehet.
2015. júl. 19. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A legjobb haverjával is jártam. Meg egy másik haverjával is kavartam. Nem tudom mi van velem. Jah azt hozzá kell tennem megcsókolt már egyszer de annyira részeg volt h nem emlékezett rá.
2015. júl. 19. 01:47
 5/12 anonim ***** válasza:

Ebben a helyzetben VOLTAM fiú ként, szint úgy 18 éves.

2 évig mentem a csaj után, mikor észbe kaptam.. hé haver, ennek van értelme? NINCS.

Keress mást.

De nehéz.. tudom tudom, nehéz de ne próbáld meg, hanem csináld. Csináltam is, és sikerült, volt, hogy összejött volt, hogy nem.. Mentem tovább..

Ez van, ez az élet, ezt kell szeretni, hidd el ha kinyitod a szemed, másképp gondolkodsz akadni fog ott ;)

2015. júl. 19. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Totál az én sztorimat írtad le, te jó ég. Az a különbség, hogy mi még osztálytársak is voltunk, neki meg nem volt barátnője. De én türelmes voltam. Idén ballagtunk, ő negyedikben elhatározta, hogy elkezd felém közeledni, nemrég meg bevallotta, hogy szeretné megpróbálni (lehet, hogy csak a suli végét várta, nemtudom). Szóval ha hasonló lenne a helyzeted, azt mondanám, hogy várj, de szerintem várni is fogsz, ha szereted, nem tudsz elleni mit tenni.
2015. júl. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Csak már nem tudom megéri e várni. Lassan 4 hónap telt el h szakított a csajával és kibékült velem. De ezalatt az idő alatt csak azt értem el h életem legboldogabb napjára nem emlékszik mert részeg volt és olyan érzésem van mintha kibékült volna az exével és újrakezdték volna. A legjobb haverjai is mellettem állnak. Segítenek mindenben de semmi. Nagyon tetszek neki mégsem tud belém szeretni mert esélyt se ad rá.
2015. júl. 19. 11:29
 8/12 anonim ***** válasza:

"de annyira részeg volt h nem emlékezett rá."

Legközelebb, ha nagyon részeg lesz, gyűrd a bugyidat a nadrágja zsebébe, és 1.5 hét múlva mutass neki egy terhességi tesztet. Hátha bejön.

2015. júl. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem feküdtem le vele :) én normális lány vagyok csak akkor fekszem le egy fiúval ha járok vele. Annélkül nem.
2015. júl. 19. 11:44
 10/12 anonim ***** válasza:
Szóval legalább egy haverjának már megvoltál?
2015. júl. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!