Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Én 12éves vagyok a barátom 11...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én 12éves vagyok a barátom 11 és szerintetek gáz? A fiú érettebb mint én már 2éve járunk elég zűrös mert néha teljesen elfeledkezik rólam. Már egyszer szakítottam vele. Még első csók se volt meg semmi annyi volt h szilveszterkor együtt aludtunk.

Figyelt kérdés
2015. júl. 22. 05:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz, az a gáz, hogy ő elfeledkezik rólad.

És egyáltalán nem baj, ha 12 évesen még nem csókolóztál. :)

2015. júl. 22. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%

Az inkább gáz hogy 11-12 évesek vagytok... Mai fiatalok

.


20/f

2015. júl. 22. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ebben semmi rossz. Majd később, jó emlékképként gondolsz vissza erre a dologra is. Szerintem aranyos dolog.
2015. júl. 22. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
88%

#2


Mai fiatalok így meg úgy, de régebben ebben a korban a lányok már férjhez mentek, szültek és az volt a gáz ha nem.

2015. júl. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok. Ráértek csajozni-pasizni 16-17 évesen.
2015. júl. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!