Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mik a jelei annak, ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a jelei annak, ha egy lánynak tetszünk/bejövünk?

Figyelt kérdés
Tudom, ez egyénfüggő, de azért mondjatok párat, ami igaz általában, vagy olyanokat, amelyeket ti éltetek át. Pl. milyen a beszédstílusuk ilyenkor, mennyire van szemkontaktus, keresi-e a társaságotokat, félénkebb stb. Lányok válaszát is várom, hogy ti hogyan adjátok tudtára egy fiúnak, ha tetszik nektek. 19/F

2015. júl. 22. 22:49
 1/5 anonim ***** válasza:
ha benedvesedik akkor biztos bejössz neki
2015. júl. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

en ugy adom tudtara, hogy bejon, hogy mosolygok ra, flortolok vele, a hajam turom, keresem a szemkontaktust:) aztan remelem veszi a lapot

17L

2015. júl. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%

Ha valaki tetszik nekem, sokat nézek rá. Ha nagyon nagyon tetszik, akkor ha éppen összenézünk, elmosolyodok és elkapom a tekintetem, mert zavarban vagyok. Ha nem annyira nagyon nagyon tetszik, akkor pedig rámosolygok és nézem pár percig. Ha már ismerjük egymást, akkor keresem a társaságát, bulikban például odamegyek, puszi-puszi, megölelem. Mivel valamiért kicsit kínosan érzem magam a kiszemeltem közelében, úgy is viselkedek, szóval a legbénább viccein is nevetek, kicsit máshogy beszélek vele, kedvesebben, de húzom is az agyát hülyeségekkel. Próbálom minél jobban a tudtára adni, hogy tetszik nekem, kedvelem. Például ha nagyon sűrűn igazgatja a haját, megjegyzem, hogy semmi szükség rá, mert így is nagyon jól néz ki. :D

18/L

2015. júl. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek van valami szokása, amit akkor csinál, ha ideges, vagy éppen azzal beszélget aki tetszik neki:) például csavargatja a haját, rágja a száját, a karkötöjével babrál, ilyesmi. Ha ismered a lányt akkor ezt könnyű felismerni:) Én személy szerint általában próbálok természetesen viselkedni, ami általában kicsit túl természetes is lesz...keresem a szemkontaktust, néha elkapom a pillantásom, keresem a társaságát is, de az is igyekszem a lehető legkevesebb feltűnéssel csinálni. De persze, mint te is mondtad, ez egyénfüggő...azért remélem tudtam segíteni:)
2015. júl. 23. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :D
2015. júl. 23. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!