Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szerezzem meg a telefon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem meg a telefonszámát?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit nagyon szeretek de nincs közösségi oldala a telefonszámát meg a házszámát nem tudom.hogyan szerezzem meg? Egyik osztálytársa se tudja.én meg sohase látom.ötletek?

2015. júl. 23. 23:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Pl kérd meg, hogy telefonálhass egyet a telefonjáról, azzal az indokkal például , hogy a tied lemerült és nagyon fontos, vagy valami, aztán a saját számodat megcsörgeted, és tetteted mintha nem vették volna fel.

Én vagy öt telefonszámot szereztem már így végső esetben.

2015. júl. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

#1 Csak ugye nem mindenki hülye. :P

Ha csak látásból ismer téged a csaj, akkor: 1, Oda sem adja a telefonját vagy 2, elrejti a számot. :P

2015. júl. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De aza baj hogy a lány haragszik rám és azért nincs meg
2015. júl. 24. 00:25
 4/9 anonim válasza:
Akkor ez szar ügy :D
2015. júl. 24. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 aladar12 válasza:

pl úgy, hogy odamész hozzá. szia, szimpatikus vagy és szeretnélek megismerni. volna kedved meginni valamit valamikor? (ha igen) megadod a számod? majd felhívlak és megbeszéljük mikor érünk rá.


ha haragszik rád, tudd meg miért és engeszteld ki először/vagy mondd, hogy ki szeretnéd engesztelni a sulibüfé mellett egy forró csokival.

2015. júl. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De sose látom.leirtam hogy nem tudok rola semmilyen adtatot
2015. júl. 24. 14:54
 7/9 A kérdező kommentje:
Ismerem már sok éve de nem tudok hozzá odamenni mert nem tudom hogy hol van
2015. júl. 24. 14:55
 8/9 aladar12 válasza:

egyrészt, hogy lehet szeretni valakit, akiről azt sem tudod, hogy melyik a kedvenc színe?

másrészt, akkor hogy haragudhat rád?

harmadrészt, kérd meg osztálytársát, aki gondolom ismerősöd, hogy (mostmár csak tippelni tudok) mutasson be neki (mondjuk erős fogalomzavar van a nem ismerjük egymást és haragszik rám/szeretem között)

2015. júl. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Megpróbálom tisztázni.


Régi osztálytársam de megharagudott rám és most nem tudok vele kibékülni mert nemtudom hogy hol lakik.plusz a telo száma sincs meg mert amikor összejöttünk megadta de elhagyta azt a teloját és most másik van neki.és haragszik rám de nem tudom elérni hogy kibéküljek vele.az új számát meg senki se tudja

2015. júl. 24. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!