Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miert viselkedik igy? Nehez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert viselkedik igy? Nehez baratkent tekinteni ra.

Figyelt kérdés
Van egy fiu,tetszettem neki,o is nekem,probalt kozeledni,de sokszor eleg felreertheto volt,szoval nem ertettem,majd elmondta,de most mar mas tetszik neki(ez egy honap alatt tortent..eleg gyorsan valtoztat) es most mar azt mondja hogy fontos vagyok neki,mint barat,en meg mondtam neki hogy eleg nehezen tudok ra bartkent nezni,nekem ez igy faj es inkabb elfelejtenem,de o nem hagy,4napig azzal piszkalt hogy kiserjem el valahova,es amikor elkisertem akkor volt egy olyan megerzesem hogy amikor en elfordultam o nez engem..de nem tudom,ennyire nem lehet neki fontos a baratsagom..

2015. júl. 28. 09:36
 1/1 anonim ***** válasza:
hát ez elég érdekes szitu. Lehet még ő sem tudja mit akar. Vagy tetszel neki, de egy kicsit szenvedtetni akar mert nem vetted a lapot, vagy csak egy fellángolás volt részéről és sose tetszettél neki igazán de mint barát ragaszkodik hozzád... vagy barátként gondol rád de mivel azt mondtad hogy tetszik neked, próbál megkedvelni. Elég sok a lehetőség. Azt tanácsolnám, hogy maradj a közelében, szemlélődj egy kicsit aztán majdcsak el tudod dönteni, és ha nem jön össze az sem baj, tudtok még jó barátok lenni. Viszont ha ez semmiképpen sem megy (se a közelében maradás, sem a barátkozás), akkor próbáld vele megértetni.
2015. júl. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!