Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan hozzam az osztálytársam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hozzam az osztálytársam tudtára, hogy tetszik?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy másik osztálytársam hajt rá. Eddig még nem sokat beszéltem vele.A többiek szerint csúnya meg antiszoc, de szerintem nagyon helyes.

2015. júl. 30. 12:47
 1/3 anonim ***** válasza:
90%
"másik osztálytárs hajt rá? " akkor most minek íod hogy a többiek szerint csúnya? ennek nincs értelme
2015. júl. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne azon legyél, hogy a tudatára hozd, hanem azon, hogy ismerd meg jobban a lányt. Mivel azt mondod, hogy nem beszéltél vele sokat. Aztán ha a belső is tetszik, akkor tereld a témát a saját vizeidre, aztán ha olyan helyzetbe kerültök, mondd el neki.
2015. júl. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
95%
Léptél vmit. 4 évvel ezelőtt? Hogy reagált a srác? Mi lett veletek azóta?
2019. szept. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!