Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kiszeretnék igazodni rajta de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiszeretnék igazodni rajta de egyszerűen lehetetlen, ti hátha tapasztaltabbak vagytok?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel 1 éve beszélgetek, sajnos különböző okok miatt nem lehetünk együtt de nagyon jól elvagyunk így is barátkozgatva még. Idén picit felgyorsúltak a dolgok, megszakadt egy 3 éves kapcsolata részben miattam. Sajnos nem tudok lépni felé pedig nagyon szeretnék így ez egy elég szokatlan helyzet. Na most az utobbi 3 hónapban már rengeteget találkoztunk ezek ellenére, rengeteget nevettünk a közös programokon azonban amitől rettegek hogy belép egy új kapcsolatba és elveszítem. Az utobbi 1 hónapban egyre többen legyeskednek körülötte mert ugye itt a nyár is, és ő is egyre furább. Alig akar visszaírni smsre vagy facebookon ha beszélgetni kezdünk, minden nyögvenyelős. Néha már azt hiszem hogy jó hát biztos zavarom, meg megismert valakit nem erőszakoskodom mert az én időm még nincs itt. Hagyom hagy mennyen. Aztán mindig ír valamait vagy felhív és ez újra kezdődik előröl. Az utobbi napokban mindig ő írt valamit rám de a válaszomat meg már le se olvassa vagy semmibe veszi. Aztán másnap megint keres, vagy ír valamit, elkezdenénk beszélgetni aztán megint le se olvassa a válaszom pedig látom hogy aktív egésznap. Aztán mire elengedném, eltelik 1-2 nap megint ír. Mostmár teljesen kiidegel a helyzet, most ha nem képes válaszolni sem akkor miért ír? Ha meg ezer pasival beszélget ne irogasson nekem de ezt el is mondtam neki már pár hete de minden vàltozatlan azóta is. Most is írt de a válaszomat le se szarja, közben látom hogy 10percenként online. Szórakozik? Vár valamire? Ha zavarnám gondolom nem írna vagy hívna fel mégis többszöt hetente de akkor mégis miért ilyen velem mostanában? Régen nem volt ilyen. Ez a nyári szünet miatt ilyen vagy mi baja?
2015. aug. 5. 19:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Szóval zavar hogy a barátságotok is megváltozott nem annyira folyékonyak a beszélgetések?

-Miért nem vele beszéled meg?


Amúgy ha meg tetszik mi az, a külső ok amiért nem lehettek együtt? (ha olyan akk priv)

-De ezt is egyszerűbb megbeszélni


Szóval szerintem ülj le vele beszélni mert azért van az ember szája hogy beszéljen és minden emberi kapcsolat alapja a kommunikáció

2015. aug. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Tényleg nagyon fura a viselkedése. Azt "mondtad", hogy a közös programokon jól elvagytok, de az írogatás nem igazán megy. Általában fordítva szokott lenni. De nem értem, hogy miért engeded, hogy más fiúkkal is "szórakozzon". Ha akarsz tőle valamit, akkor egy kicsit bátrabban kéne tegyed. Hogy egyértelmű legyen számára, mi a célod.


Az is meglehet, hogy összezavarodott, akár csak miattad, akár miattad és a többi udvarló miatt. Ezért javaslom, hogy te is legyél tisztább vele és tudasd a céljaidat.

2015. aug. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1 Az ok amiért nem tudok kapcsolatba kezdeni az hogy volt gyerekkoromban egy balesetem ami has ès mellkas sérüléseket okozott. Ez felölözve nem làtszik de plasztikázni fogják jövő tavaszra mert sajnos képtelen vagyok emberek elé állni így még egy strandon is ott pl 5 éves korom óta nem voltam ez miatt... Szóval mondhat akárk akármit ez nekem olyan mint egy duci lánynak a ducisága. Amég nem oldom meg képtelen vagyok elfogadni magam.


#2 Nem volt gond a chateléssel sem, ez az utobbi 4-5 hétre vonatkozik csak ahogy írtam is.

2015. aug. 5. 20:25
 4/7 anonim ***** válasza:
Figyelj szerintem mondd el neki főleg hogyha szeret akkor úgyis elviseli, még ha nem javítanának rajta akkor is, bnőm is volt ilyen hogy voltak ,,nem felvállalható dolgai'' Szerinte.. De szerintem találsz ilyen lányt aki ezt elfogadná hisz nem te tehetsz róla
2015. aug. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Te most mit is akarsz tőle tulajdonképpen?
2015. aug. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#5 legyen boldog azt de ne változzon így meg. Nem várom hogy várjon rám de titkon remélem. Elfogadom azt is ha mással kezd valamibe de akkor én nem akarok aszisztalni mellette "barátként". Akkor ne irogasson ha tàvolodni szeretne, ha pedig szeretne megtartani ő is akkor legyen tekintettel rám annyira hogy nem csak felbolygat mindennap. Leírni azért nem írom le így ezt neki mert nem látom hogy mi van benne, mit miért csinál. Ezért vagyok itt hátha ti tudtok tanácsot adni
2015. aug. 5. 20:47
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem először saját magadat rakd rendbe aztán ha az már kész akkor nem kell sínylődnöd ilyen dolgokon és mások elé tudsz állni mindenféle görcsölés nélkül kimutatva az igazi szándékaidat. Hozzáteszem az sem lesz sokszor egyszerűbb mint ez.
2015. aug. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!