Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem léteznek olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem léteznek olyan lányok, akik bele tudnának szeretni egy csúnyanak tartott fiúba?

Figyelt kérdés

2015. aug. 14. 14:03
1 2
 1/14 freedom12 válasza:
100%
Biztosan a csúnyának tartott fiúba is bele fog valaki szeretni előbb vagy utóbb hisz nem vagyunk egyformák, minenkiben más a szép. Ugyhogy ne szomorkodj mindenkire rátalál szerintem a szerelem. Addig pedig amíg vársz az igazira csinálj olyanokat amiket szertsz és ne hagyd senkinek hogy beleszóljon, mert egyszer jönni fog valaki aki majd beléd lesz szerelmes.16/L
2015. aug. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
34%
Hát egy valamit tudok de nem biztos h szép lány Sosem fog egy csúnyafiúba de soselehet tudni én is a jóképű és a kicsit izmosabb fiúkat figyelem 15/L
2015. aug. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
59%
Olyanokkal próbálj össze jönni akik a belsőt nézik. Ne olpannal mint a 2. válaszolo ő is csak egy sekélyes rib... Akinek a külső a fontos de majd jó meg bas.zák oszt ki dobják a gec.ibe
2015. aug. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Mokyu! ***** válasza:
25%
Miért gondoljåtok úgy hogy a belsö fontosabb a külsönél?
2015. aug. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

#2


XDDDDD

Bocs, más nem megy.

2015. aug. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
A csúnyák, akikre te rá se nézel :D
2015. aug. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
szerintem 4esnek is gratulálhatunk
2015. aug. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
95%
Én is ronda vagyok mint a bűn, mégis egy tök helyes lány szeretett belém és már együtt vagyunk három éve. Sosem szabad feladni!
2015. aug. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Fülig szerelmes vagyok egy fiúba, akit a legtöbb lány ismerősöm csúnyának tart. :) De ez annyira felszabadítóan-hihetetlenül jólesően nem érdekel, hogy az fantasztikus. :) Nekem úgy tökéletes, ahogy van.
2015. aug. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
"mért nem léteznek olyan fiúk, akik bele tudnának szeretni egy csúnyának tartott lányba?". remélem tudtam segíteni.
2015. aug. 15. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!