Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy ismerkedjek ha ronda vagyok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ismerkedjek ha ronda vagyok?

Figyelt kérdés

Már mondták nekem hogy ronda vagyok.. Hogy próbálják meg ismerkedni? Úgy nincs értelme ha úgy sem lesz semmi. Sohasem volt barátnőm. Nem is hiszem hogy lesz szeretnék ismerkedni.. 6 csajjal próbálkoztam.. 4 lerondazott.. 1nek nem kellettek aki még tok rendes volt kedves annak meg volt barátja.

Egyáltalán vannak szingli értelmes kedves lányok?

Mondjuk azokat is majd más hamarabb megtalálja..


2015. aug. 15. 15:55
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Próbálj olyan lányt keresni aki nem a legszebb
2015. aug. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Teljesen megértelek, én is pont ugyanígy vagyok.. :( 19/F
2015. aug. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Először is közlöm, hogy lány vagyok, és igen, hát a lányok inkább a helyes fiúkra buknak :/ ! De szerintem ne add fel! Ha a belsőd szép ( uri ember vagy stb... )vagy ha nem is, de szerintem előbb, vagy utóbb lesz egy pár barátnőd! ;) Egyébként ( nem akarok narcisztikus lenni ) én is szép vagyok, de nekem sincs fiú barátom!
2015. aug. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 the_rocker ***** válasza:
sokan mondták hogy cuki vagyok de nekem sem volt még barátnőm de neked több esélyed van mert nálad nem magasabb mindegyik :)
2015. aug. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
aki keres elöbb utobb talál is. tartsd magad ehhez.
2015. aug. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%
Nem gondoltál rá, hogy inkább pasizz?
2015. aug. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
engem először az fog meg, hogy a pasi milyen belülről. ha nincs vele gond akkor nézem meg jobban a külsejét :)
2015. aug. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Küldesz képet privibe?:)
2015. aug. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Húzz zacskót a fejedre.
2015. aug. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!