Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha a lány akit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a lány akit szeretek képes egyik naprol a másikra nem írni és lehordani és hiába írok neki nem válaszol? A nyáron 3X tiltott le és oldott fel.

Figyelt kérdés
A kapcsolatunk elég jő volt mindig is egyszer szeretett aztán nem jött össze és akkoriban el is váltak útjaink(csúnyán összevesztünk) de most visszajött és azt csinálja hogy egyszer ìr és eltémázunk aztán nem és lehord engem...

2015. aug. 18. 13:05
 1/6 A kérdező kommentje:
Az alsó rész is fontos a helyzet megértésére.. Köszönöm előre is
2015. aug. 18. 13:08
 2/6 theazombiee ***** válasza:
Szerintem csak szórakozik veled. Tedd te is ezt vele, akkor egy kicsit magába néz és elgondolkozik, hogy mit is érezhetsz ilyenkor.
2015. aug. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ő nem ez a típus... Ő inkább a keresem a szerelmet tipus... Nem hiszem hogy képes lenne ilyenre..Meg nagyon fel tudja húzni magát dolgokon... Hogy tudnám kezelni őt??
2015. aug. 18. 13:28
 4/6 anonim ***** válasza:
Beszéljétek meg hogy most mi f**z van. Nyug 15/odtan,finoman,de mondd ki azt ami bánt.15/F
2015. aug. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Épp ez az ha meg akarnám beszélni akkor meg vaagy nem válaszol vagy ha már egy kicsit is bírálom nekemesik...
2015. aug. 18. 16:21
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha te is elkezdessz vele bunkózni, akkor inkább magasról le fog szarni. Szerintem inkább írj meg neki egy időpontot, hogy találkozzatok és beszéljétek meg a dolgokat.
2015. aug. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!