Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy fiú szerelmes belém és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki_13 kérdése:

Egy fiú szerelmes belém és sok időt töltünk együtt. Nekem más fiú tetszik, és ezzel nem akarom megbántani, de én csak barátként gondolok rá! A másik fiúval is sok időt vagyok de neki nem merem elmondani mit érzek iránta! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

2015. aug. 19. 20:25
 1/3 anonim válasza:
100%
Fu nekem is volt mar hasonlo... En azt csinaltam, hogy annak a fiunak aki szerelmes volt belem, megmondtam, hogy sajnalom, de nekem mas fiu tetszik. Ez iy hallasra durvanak tunhet, de en megmondtam neki, "hogy ot sokra tekinem, es maradjuk tovabbra is baratok. Nem akarom semmikepp sem megbantani, de en most ezt igy latom helyesnek." nekem bevalt, es annak a fiunak segitettem osszehozni valakivel es meg most igps egyutt vannak :) aki meg neked tetszik,ahhoz legyel baratsagos, es csak akkor valld be neki erzelmeid, ha 100%-ig biutos vagy benne, es nem felsz a valasztol. De ez kortol is fugg. Remelem tudtam segiteni!
2015. aug. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Nagyon sokat segítettél! :)
2015. szept. 17. 18:29
 3/3 anonim ***** válasza:

szerintem is mondd meg annak, akitől nem akarsz semmit, hogy ne reménykedjen hiába. egy darabig rossz érzés lehet neki és talán neked is, de legalább segítesz neki túltenni magát rajtad és tovább lépni. mindkettőtöknek sokkal jobb és tisztességesebb is, mintha sokáig epekedne utánad hiába.


a másiknak meg adj egyértelmű jeleket, hogy szívesen vennéd a közeledését, teremts rá lehetőséget, hogy kezdeményezni tudjon, hátha csak bizonytalan. ha továbbra sem történik semmi, akkor egy idő után kezdeményezz te.

2015. dec. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!