Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnám jobban megérteni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám jobban megérteni? Hogyan kerülhetnék közelebb hozzá? (többi lent)

Figyelt kérdés
Először is sziasztok ! :) Van egy lány akivel egy táborban ismerkedtem meg és eléggé szimpatizáltunk egymással , félrevonultunk és sokat beszélgettünk . Megbeszéltünk , hogy tartani fogjuk a kapcsolatot , még egy közeljövőre mutató mozizást is beterveztünk . Hát igen , ugye vége lett a táborbak és elkezdtünk beszélgetni . De valahogy más mint a többi átlag lány . Próbálom megérteni , próbálom megfejteni de nem megy. Ő az a "Miss real " , a város legjobb líceumába jutott be természettudományra . Mást mint az átlag lányok , nem úgy reagál dolgokra ahogy más lányok szoktak . Nagyon szép és érett lány de nem tudom megérteni . A táborban nagyon jól elbeszélgettem vele de hát ugye facebookon kicsit másabb . Mintha egy teljesen más emberrel beszélgetnék . A lényeg , hogy mivel nem tudtam még teljesen megérteni nem tudom , hogy bizonyos dolgokat szimpla szimpatizálásból ír vagy kicsit komolyabb dolgokra célozgat. Tegnap volt egy elég kínos beszélgetésünk ami tényleg kellemetlen volt . Valamiért nem tudom megérteni mintha két különböző ember beszélgetne . Tippeket szeretnék kérni : hogyan tudnám jobban megérteni ?

2015. aug. 26. 15:47
 1/4 anonim ***** válasza:

mi volt az a kinos beszélgetés? és hány évesek vagytok?

akár privátba is leirhatod ha ez neked ciki nyilvánosan:)

2015. aug. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem is írhatsz
2015. aug. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ugyan dehogy ciki . :) Ő 15 én meg 14 . Igazából annyi történt , hogy lapossá vált a beszélgetés (már késő este volt) és hát ezt elég érdekes módon hoztuk egymás tudomására . :D Eléggé kínos volt de persze véleményem szerint túl lett reagálva részemről , nem volt olyan "pfhu de nagy" szám csak na . Itt gyakorlatilag nem csak a beszélgetésről van szó hanem arról , hogy nem tudom őt megérteni akármennyire is akarom megfejteni nem megy. Persze mindannyian másak vagyunk de ő ilyen téren szerintem kicsit óvatosabb vagy fogalmam sincs . Persze voltam olyan gesztusai amiből az ember az mondaná kölcsönösen érez de mivel nem tudok rajta kiigazodni számomra kételyes a dolog . Egy átlag " mindent kidobok" típusú lánynál már rég tudná az ember miről is van szó de nála nem . :)
2015. aug. 26. 20:53
 4/4 A kérdező kommentje:
*voltak
2015. aug. 26. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!