Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ciki, hogy 17...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki, hogy 17 évesen még nem csókolóztam, és nem is volt barátom?

Figyelt kérdés

Már rengetegen kérdezgetik a családban , és a baráti társaságomban is , hogy van e már valakim , mert ebben a korban már " úgy illik , hogy van" . Egyenlőre a tanulást részesíttem előnyben , és elég sok időm elmegy így , ezért nem is érdekel annyira , hogy van e barátom vagy nincs , de nagyon sokszor olyan rossz hallgatni az olyan történeteket amiben "ezt , meg azt csináltunk a barátommal" , stb. szerepel.

Szerintetek mit tegyek ?

Előre is köszönöm szépen a válaszokat!



2015. szept. 6. 16:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem ciki. Miért lenne az? Vagy ez értékmérő dolog? Élj úgy, ahogy neked jól esik, most nehogy már megfelelési kényszered legyen. Ha majd Te is úgy akarod, akkor lesz barátod, ilyen egyszerű.
2015. szept. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a mai világban inkább az a ciki, ha még nem sz@ptál le senkit:)
2015. szept. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2015. szept. 6. 16:50
 4/13 anonim ***** válasza:
totál normális, ráérsz amúgy. inkább válogass tovább mint válassz egy szemetet.
2015. szept. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Én is így voltam ezzel, mint Te. Aztán néhány hónapja csókolóztam és életem legszebb pillanata volt, csak rossz körülmények között. Én azt tudom tanácsolni neked, hogy várd meg a megfelelő pillanatot, ne sietess semmit! Eljön az idő, talán hamarabb, mint gondolnád :) 17/L
2015. szept. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a bíztatást :)
2015. szept. 6. 18:15
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem ciki,nekem se volt még barátnőm,és +falusi vagyok,itt tőlem már 14 évesen kezdték kérdezgetni,éshát tényleg nem a legjobb érzés...


16/f

2015. szept. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Velem is ez a helyzet, csak en mar csokoloztam. Nagyon rossz hogy nincs baratom.
2015. szept. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Igen.
2015. szept. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Hasonló helyzetben vagyok... 17/L
2015. szept. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!