Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 3-an szerelmesek belé és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3-an szerelmesek belé és lehet hogy én is? Ezek a szerelem jelei és ha igen akkor mit tegyek?

Figyelt kérdés
Másfél éve járok judora és jár oda egy helyes srác akibe 3 barátnőm is szerelmes és én nem voltam egyedül a csoportból a lányok közül aki nem esett bele a srácba de amikor párba vagyunk tök jol elhülyéskedünk és nagyon szép szemei vannak és amikor az egyik barátnőm azt mondta hogy szerelmes belém elgondolkodtam hogy talán én is belé de szerintem csak hülyéskedik a barátnőm és nem szerelmes belém... De én is csak akkor érzek iránta valamit ha látom.. Szerintetek szerelmes vagyok belé? És ha igen akkor lépjek valamit vagy a barátnőim miatt hagyjam?
2015. szept. 10. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
Ez a világ megérett a pusztulásra.
2015. szept. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bennem is már csak a Cowboy Bebop tartja a reményt, minden másban elvesztettem a hitem.
2015. szept. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy belé szerelmes, csak tetszik.. Az hogy valaki tetszik, és hogy valakibe szerelmes vagy, az nem ugyan az.. Meg most komolyan. Szerintem nem vagy bel€ szerelmes, de ha mégis, akkor se hagyd azért mert a barátnőidnek is tetszik.. Ennyi erővel ők is hagyhatnák, mert n€ked tetszik.
2015. szept. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#1 De nagyon
2015. szept. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Letezik olyan hogy fertozo tudalatti csordaszellem?Tetszik Neked. Es ha a baratnoid is csak ennyire ismerik akkor ok sem valoszinu hogy szerelmesek :) Bar szerintem ezt a masodik szurta el aki kijelentette hogy tetszik. Ha valaki tetszik a baratnomnek akkor nekem azutan mar csak azert sem fog :D Mindenesetre, leszel Te meg szerelmes, de egy fiu sem er annyit.
2015. szept. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!