Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti a helyembe mit csinálnátok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti a helyembe mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel van valami kialakulóban.Ennek nagyon örülök meg minden,de ő a legjobb barátnőm volt barátja.Láttam miket csinált vele,(nem kell rosszra gondolni!)de ezek ellenére is nagyon bejön...

Ti mit csinálnátok?



Ui:Ő lenne az első barátom.

Az eggyik haverja mondta hogy én leszek neki a következő.De én nemszeretném hogy úgy gondoljon rám mint egy árucikkre:Ez a telefon régóta megvan,te leszel a következő...


L


2015. szept. 12. 21:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Tisztázd vele, hogy nem akarsz "szórakozni". Szerintem először bizonyosodj meg róla, hogy nem akarja veled is eljátszani azt, amit a barátnőddel. Nem tudom mi mi történt, de szerintem te sem akarod, hogy veled is megtörténjen :), mert ha rosszul sül el, vagy rossz emlékeid lennének az első kapcsolatodról, akkor lehet, hogy a jövőben nehezebb lesz majd, sokkal. Csak ügyesen! :)
2015. szept. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm válaszod!Úgy lesz:)
2015. szept. 12. 21:40
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne csináld. Tapasztalat.
2015. szept. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mit ne csináljak??
2015. szept. 12. 22:16
 5/8 anonim ***** válasza:
Közöld vele, hogy nem vagy egy pokémon és akkor nem fog úgy kezelni :D
2015. szept. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
:D
2015. szept. 12. 23:00
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne kezdj legjobb barátnő exével.
2015. szept. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Beszéltem a barátnőmmel.Azt mondta hogy örülneki!!:)

Már csak a sráccal kell beszélnem...

2015. szept. 14. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!