Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit jelenet ez, (? ) miért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelenet ez, (? ) miért történik mindez?

Figyelt kérdés
Még 2013 megismertem egy fiút egy keresztelõbe.Azóta nem láttam.2015 megkaptam a facebookját s bejelöltem.Kb. májusba ràm írt de már nem tudta ki vagyok.Majd mikor elhivott találkozni elmondtam kivagyok és vissza elmlékezett...Majd bevallota h belém volt akkor zúgva.Sokat beszéltem vele majd nem tudom mi lett azt hitte h kedvelem s megkért, h járjunk de én visszautasítottam....és össze vesztunk.Sokak szeeint hülye szerintem is .... Aztán Júliusba írt a tesója fb-jérõl h sseret de én nem szerettem még akkor se.És tegnap ismét bejelölt.Öszintén mind várom h írjon már nem bírom beszélni akarok vele caak vele ha látom elvörösödök s ha nem ír a nap végzetéig akkor összetörök.Amugt a srác sok mindenkivel bunkó de velem sose volt...Mi lehet velem?

2015. szept. 14. 19:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Hangulatingadozás maybe
2015. szept. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hany évesek vagytok?
2015. szept. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
13/L. 14/F
2015. szept. 14. 20:32
 4/7 anonim válasza:
Velem is volt már ilyen. Szerintem az van hogy jól esik hogy valakinek ennyire tetszel vagy hogy szerelmes beléd. Vagy a másik lehetőség hogy neked is megtetszett. Szerintem gondold át nagyon jól hogy mit érzel és beszélj vele :) Még ha nem is tetszik neked is beszélj vele mert nem lenne szép dolog hogy ha csak úgy szó nélkül hagynád szerintem. :)
2015. szept. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De össze voltunk veszve es na :/ .... félek...
2015. szept. 16. 14:18
 6/7 anonim ***** válasza:

Nyugi, ne félj :)


Csak beszélj vele :)

2015. szept. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Na jo vegyük úgy h beszélni fogok vele ....de mit mondjak neki?
2015. szept. 16. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!