Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Elmondjak neki mindent, vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjak neki mindent, vagy csak adjam a tudatára hogy tetszik?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akibe úgyérzem szerelmes vagyok, szerintem ő is érez valamit irántam, de tuti hogy bejövök neki, elakarom neki mondani, hogy mit is érzek, elmondjak mindent, vagy csak adjam a tudatára, hogy én többet szeretnék tőle, és majd idővel később valljak be mindent, vagy egyszerűen az elején tisztázzam az egészet?

#lány #szerelem #tetszik #szeretemakekszet
2015. szept. 16. 18:02
 1/4 anonim válasza:
Ne mondj el neki mindent egyből, mert akkor csak elfog távolodni tőlef. Próbàlj meg valahogy célozgatni rá.
2015. szept. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Hány évesek vagytok? Mióta ismeritek egymást? Jóba vagytok? Ha ezeket megválaszolod talán könnyebb válaszolni.

Ne mondd ki konkrétan,csak célozzgas rá,a szavaiddal,tetteiddel.

2015. szept. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1,5 hónapja, minden nap beszélünk, ha nem neten, felhívom, vagy ő hív fel. én 19 ő 17.
2015. szept. 16. 18:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Na, hát akkor már csak az van hátra, hogy elhívd valahová. Randi közben, meg ne szavakkal, de add tudtára, hogy tetszik neked.
2015. szept. 17. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!