Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy fiú Facebookon....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú Facebookon. Szerintetek mit csináljak, hogy adjam a tudtára ezt?

Figyelt kérdés
Nem ismerem személyesen a fiút, csak vannak közös barátaink. Bejön nekem. Szerintetek mit csináljak, írjak rá, és ha igen, mit? Nem szeretem az interneten ismerkedést, de sajnos nem áll módomban véletlenül összefutni vele. Szeretném elérni, hogy találkozni akarjon velem. (Mindketten budapestiek vagyunk, ez nem lenne akadály) Tudnátok ötleteket adni, mit csináljak, hogy adjam a tudtára? 17/l

2015. szept. 17. 19:49
 1/4 anonim válasza:

Őszintén?


-Szia, xy révén találtam rád, és igazából elég szimaptikus vagy. Nincs kedved találkozni valamikor?


Hidd el, ha neki is bejössz, nem hogy cikinek nem fog tünni, könyörögni fog, hogy találkozhassatok.. EZ NEM GÁZ..

2015. szept. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bejelöltem ismerősnek. Visszaírt, hogy ismerem e, mire mondtam, hogy nem, csak szimpatikus volt, ezért jelöltem be. És ennyi, nem írt azóta semmit, nem igazolt vissza. Esélytelen, igaz?
2015. szept. 17. 20:27
 3/4 anonim válasza:
dehogy esélytelen, valószinüleg most ő van besz*rva hogy most mit is irjon vissza.. :)
2015. szept. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a fiú? Szerintem a legegyszerűbb, ha megmondod neki, hogy tetszik neked és szívesen megismernéd. A Facebookon nincs mit barkóbázni és félrebeszélni. Egyértelmű mièrt jelöl be valaki, akit én nem ismerek. Nyilván szimpi vagyok neki, vagy tetszem.
2015. okt. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!