Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy mondjam el a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a legjobb barátnőmnek, hogy tetszik a volt barátja?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnõm egy hónapja szakított a barátjával, akit nagyon szeretett. Mivel mindkettõjükkel jóban vagyok, a fiúval is sokat beszélgettem a szakításukról (jobban mondja megvígasztaltam). Rájöttem, hogy nagyon jól megértjük egymást és van benne valami különleges a számomra.. Szépen lassan kialakultak bennem aztán ezek az érzelmek.. Igen ám, de a barátnõm kiszúrta hogy valaki tetszik nekem és mivel nem akartam hogy errõl faggasson, valaki mást mondtam és így egy ideig nem is firtatta tovább a témát. Viszont most, egyre többször szóba kerül a srác mert mostanában sok idõt töltök vele. Ezért úgy vélem jobb lenne elmondani, minthogy õ magától derítse ki, mert akkor még inkább bajban lennék. Nem szeretném hogy vége legyen a barátságunknak emiatt a fiú miatt, és ha választanom kéne is a barátnõmet választanám.. De õ attól még biztos nem örülne neki. Hogy mondjam el neki, hogy a lehetõ legkevésbé okozzak neki fájdalmat?
2015. szept. 17. 23:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Így, ahogy itt leírtad. Csak őszintén.
2015. szept. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!