Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 15/l. Mindenek előtt nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15/l. Mindenek előtt nem dugatom meg magam vele-. -csak mert ez a topkomment. Barátommal szeretjük egymást, de egy osztálytársam, akire csak barátként tekintek szerelmes belém és szenved. Mit kellene mondanom neki?

Figyelt kérdés
Privátba bővebben is elbeszélhetnék..

2015. szept. 20. 13:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs mit kertelgetni rajta. El kell mondanod, hogy van barátod, ezt meg kell értenie. Olyat pedig ne kérdezzen, hogy "de ha nem lenne?". Ilyenre ne válaszolj érdemit, csak azt, hogy "de van és szeretem". Meg kell értenie, majd elmúlik a szenvedés.
2015. szept. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
hogy mást szeretsz? :)
2015. szept. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mond el neki, h van baratom, ez csak baratkent tekintesz ra... Ha nm erti meg, akk meg ne is foglalkozz vele...
2015. szept. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tudja h van barátom és szeretem,és h belekell törődnie,de nem megy neki és mivel barátok vagyunk,sajnálom><
2015. szept. 20. 13:07
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Te nem tudsz mit csinálni… :\

Legyél vele őszinte, mondd meg higy szereted a barátodat. Esteleg egy sajnálom. De bocsánatot nem kell kérned tőle!!! Vagyis nehogy kérj!

2015. szept. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Eddig mindent úgy csináltam,csak engem is elszomorít az egész, h miattam van minden..
2015. szept. 20. 13:11
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
Dugasd meg magad vele.
2015. szept. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Te tényleg hülye vagy xDDD
2015. szept. 20. 13:38
 9/10 télapóápolólapát válasza:
Sajnállak mindkettőtöket,de téged jobban.Neki el kell fogadnia azt ,hogy neked van barátod akit mellesleg szeretsz.Valahogy rá kell bírnod arra ,hogy lépjen túl rajtad különben beleőrülhet.Neked is nyugodtabb napjaid lennének ha tudod ,hogy nem sóvárog utánad valaki aki iránt nem vonzódsz.
2018. júl. 15. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Van itt még valaki?
2022. nov. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!