Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Van esélyem nála?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Van esélyem nála? Lehet több mint barátság? Vajon barátként érez irántam?

Figyelt kérdés
Van egy fiú már tetszik jó pár éve. De mindig csak kerülgettük egymást . De egy időben biztosan tudtam h tetszetünk egymásnak mert megbeszéltük h nm járhatunk egy dolog miatt . Közben neki is volt egy barátnője . Engem pedig összehozott a haverjával de szakítottunk miatta. ( bár ezt egyikőjük se tudja ) egyszer meg akart csókolni de akkor még jártam a haverjával. Ezért nm tehettem . De aztán mikor szakítotunk a haverjával mi is összevesztünk picit . és hát megint róla álmodok folyamatosan h megcsókol és nm enged el . Ezért úgy döntöttem muszáj kibékülnöm vele . Anyu és a nővérem is csalódott volt mikor össze jöttem a haverjával és kérdezgetek h nm szeretem e inkább a őt . Meg h izzik köztünk a levegő . ó most jut eszembe egyszer régebben volt egy szájrapuszi is köztünk . Megbocsátott nekem és most megint beszélgetünk . Elhívott a koncertjükre . és megszünt az az ok is ami miatt nm járhattunk . szerintetek mit csináljak? Egyeltalán van esélyem nála, vagy csak barátként érez irántam? én szeretnék többet is mint barátság . Az a kérdés ő mit akarhat?
2015. szept. 21. 21:35
 1/5 anonim válasza:
Hello. Èn egy 18 èves fiù vagyok aki kicsit nagyon èrzelmes. DE a vélemènyem erről a dologról, hogy a fiúk egymàs között ezeket a dolgokat (màr mint a 2 baràt) Mindìg imàdjàk kivesézni. Ès nèha emiatt nem jàrnak egy lànnyal mert a màsik màr jàrt vele. DE SZERINTEM HA tènyleg dúl a LOVE, akkor mèg ha igazàn kedves vagy vele meg aranyos ès sokszor hozod olyan helyzetbe, hogy vàlaszolnia kell olyan kèrdèsekre, hogy szert e vaggy esetleg tetszel eneki avgy mit tenne egy ha te meg ő maradna csak a bolygòn akkor. BIZTOS HOGY MEG VAN A SRÀC. NAGYON DRUKKOLOK ;)
2015. szept. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi :)
2015. szept. 23. 20:40
 3/5 A kérdező kommentje:
hát megcsókolt és azt mondta szeret és eltudja képzeni velem de bevoltunk kicsit rugva
2015. szept. 26. 13:28
 4/5 anonim válasza:

Hât próbáld meg nem?

Ne legyél már ennyire lány bas*za meg...

Gondolkodj logikusan...

Ha 1x már izzot a levegő az egy visszahozható àllapot... FŐLEG HA LÀNY VAGY... Egy srácnál még lehet betegnek nézitek ezt...

Told oda neki magad baszus dukkolok...

22/Srác

2019. júl. 29. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Mesélj neki sikat a barátjáról az sokat segít :D
2019. júl. 29. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!