Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? Már nem tudok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Már nem tudok vele úgy beszélgetni, mert félek. Többi lent

Figyelt kérdés

Szóval akibe szerelmes vagyok azt szivatja egy lány...azzal, hogy jár vele ,de ez már feledős mert talán kezd rá jönni és sokan elmondanák neki...

Igazából szerintem lenne nála egy kis esélyem , mert tavaly évvégén viccelődtünk egymással csak ez sajnos már az utolsó hónapban volt. Nyáron is párszor találkoztunk mibel a húga a barátnőm és ott aludtam...

De most nem tudok vele már ugy beszélni mert félek, mitcsináljak? (Ja és ő idén elballag :( ) 13\L



2015. szept. 26. 17:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Mitől is félsz pontosan?
2015. szept. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem tudom ... Ez a baj.. Mert szeretek "viccelődni" és nagyon sokszor ahogy látom így 'ledermedek"... Ezen próbálok változtatni mert tavaly nem voltam ilyen ... Csak nem tudom , hogy hogy
2015. szept. 28. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!