Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi lehet a baj? 16eves vagyok,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj? 16eves vagyok, es beleszerettem egy baratomba aki 15eves (L). O is szerelmes belem. Az elejen nemtudta mit akar, hisz baratkent tekintett ram, es felt hogy nem jo dontes, de talalkozgattunk, megcsokoltam stb. es mara mar magabiztos.

Figyelt kérdés
Facebookon,es eloben is eleg zarkozott,tudom hogy szeret..ahogy olel,ahogy nez.. Viszont sokat hallgat,ha veszekedunk se szid le,ellenkezik hanem csak hallgat..leir szavakat hogy sajnalja...es annyiba marad a beszelgetes,enmar sokat tettem ezert a kapcsplatert...egyszeruen nem tudja kimutatni a szeretetet,szerintetek hol a hiba?

2015. szept. 26. 17:32
 1/3 anonim ***** válasza:
nincs hiba, gátlásos, és rettenetesen fél attól, hogy elveszít! biztasd, nem lesz semmi baj :) saját tapasztalat ;) 17/L
2015. szept. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nincsen baj:) Nem minden ember nyitott,sőt..Van aki félénkebb,zárkozotabb és ha nem is tudja ezáltal kimutatni a szeretetét,nem azt jelenti hogy nem is érzi azt:)Egyszerűen csak ilyen a személyisége.
2015. szept. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! :)
2015. szept. 26. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!