Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » S. O. S Barátnőm 18 (l),...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S Barátnőm 18 (l), megelégelte a vitát és az állandó számon kérést, lesz még ebből valami?

Figyelt kérdés
tavaly ismertem meg és nagyon sokáig csak barátok voltunk .. de elpattant egy szikra és összejöttünk.. én vagyok neki az első nagy szerelme és én vagyok az egyetlen akihez közel engedte magát még az ágyban is.. az elmúlt 1 hónapban eszméletlenül sokat vitáztunk és megelégelte ezt kidobott és azt mondta ő nem látja már értelmét ennek az egésznek.. mindennap sír.. mit csináljak? hagyjam gondolkozni? lesz még ebből valami? mit ajánlanátok?

2015. okt. 9. 22:07
 1/7 anonim ***** válasza:
hagyd had higgadjon le:)
2015. okt. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Szia! Mi is igy voltunk a baratommal. Volt egy idoszak, mikor folyton veszekedtunk, mindenfele hulyesegen, folyton feszultseg volt koztunk, fogalmam sincs miert. Ez nalunk kb kevesebb mint egy ev alatt alakult ki. En is kidobtam, elegem volt. Aztan osszejottunk ujra, es sosem voltunk olyan boldogok mint akkor. Szoval nekem ezzel kapcsolatban jo tapasztalataim vannak. 3 evig voltunk egyutt, szoval plussz ket ev lett belole. De nem a veszekedesek miatt szakitottunk, mas jellegu volt, de ennek nincs koze a kerdeshez. Szoval en azt javaslom, hagyj neki egy kis idot. Hagyd beken, ne irogass neki, csak mondjuk 1 heten egyszer. Nemtudom miota tart ez nalatok, de majd neked kell dontened mikor lepsz, mikor latod jonak. Bekell hozza toppannod (ha meglehet oldani akkor szemelyesen, ha nem tavkapcsoba eltek) mondjuk a kedvenc viragaval, csokijaval, vagy valami kezzel keszitett dologgal(gesztus!) es megkell mondanod,hogy szereted,sajnalod,hianyzott, ujra szeretned probalni, nem akarod feladni a kapcsolatotokat stb. Tehat ilsen kis kedvessegeket. Talan nehany napig gondolkodni fog, de ne add fel. Ha egyutt kell lennetek egyutt lesztek. Ki is vegigcsinaltuk, elegge megviselt, de utana boldogabbak lettunk mint valaha. Rajottunk, nehez egymas nelkul es meg kell probalni megint, tartozunk magunknak annyival. Vagy megfogadod, vagy nem, de mindenesetre remelem a legjobbakat! :)
2015. okt. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsokat , én próbálkozom de azt mondta azért nem akar találkozni mert ott nem tudja vissza fogni magát és tényleg így van... ma reggel hajnali 4-kor oda álltam a házuk elé és vártam amíg elindul a dolgára.. ki jött összejöttünk és azt mondta boldog.. utána facen leírta hogy nem megy neki mert tényleg megelégelte a sok vitát és itt az eredménye annak hogy élőben nem tudja tűrtőztetni magát mert annyira szeret.. gondoljátok hogy tényleg érdemes várni ezzel? és mi lesz akkor ha idő közben ki szeret belőlem? :/
2015. okt. 9. 22:28
 4/7 anonim ***** válasza:
Erdemes varni!!!! Szeret teged erre ra fog jonn ido kell neki. Be kell bizonyitanod hogy nem fogsz vele vitazni es nem leszel feltekeny (ha nincs mire):D de szerintem draga nyert ugyed van :)
2015. okt. 10. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
azóta sem vagyunk együtt. de az érzelmeim a régiek. az életem gyökeresen megváltozott, azthittem hogy fiatal vagyok és a szabadságérzet majd elnyom minden iránta való érzelmet amit felé táplálok de nem. még mindig úgyérzem hogy lenne megoldás arra hogy ne vitázzunk annyit, ne vegyük el egymás szabadságát.. azthittem ha nem látom, nem keresem sokkal könnyebb lesz minden.. mindenre van megoldás, és úgyérzem a legjobb az lenne ha megpróbálnám elfeljteni de valamiért úgyérzem hogy nem megy, még vannak közös terveink stb.. elhittem hogy jobb lesz, azthittem hogy megfogom még neki köszönni amiért eldobott mint egy taknyos zsepit.. akárhogy viselkedett/beszélt velem, még mindig a régi énjét szeretném vissza kapni..
2015. dec. 20. 00:21
 6/7 A kérdező kommentje:
Attól félek ha megkeresném ismét úgy elküldene a halálba ahogy eddig. és nem akarok még egy pofára esést.
2015. dec. 20. 00:22
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Na mi lett belőle?:)
2016. febr. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!