Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most akkor csak játszadozik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor csak játszadozik velem? Nem virok eligazodni.

Figyelt kérdés
Megprobálom rövidre fogni.. Most jöt el az idö , uj iskolába iratkozttam , befejeztem az 1-8at. Nyár elején megtudtam hogy felvettek és hogy kik az uj osztálytársaim, kezdödött az ismerkedés.... Ugy kb Szeptember elején , valami ok által elkezdtem irogatni az egyik lány osztálytársammal. Nagyon jol megbarátkoztunk , filmezés , skypolás éjelekig , találka , minden. Elkezdödött a suli.. Az illetö lány nagyon elvolt velem , orákat fogta a kezem , mármondhatni a nyakamban aludt.. , belettem mutatva mindenkinek anyu , apu , minden.Éreztem hogy mivan , nem akartam elhamarkodni , még vártam egy kicsit egy nap véletlen a kezembe került a teloja , tudom hogy nem szabad de na.. Megnézztem az sms-et , 90% rolam szolt csak a rpillantásbol komolyaban nem olvastam bele. Azért enyhén viszonyoztam a dolgokat.. Egyszercsak azt vettem észre hogy az osztálytbol pár fiuval , akit már ismertem , nagyon jol érzi magát , ugyan ugy ölelgeti , meg hasonlok. Akkor nem tudtam hogy mivan. A beszéltem a padtársával akit szintén ismertem és szintén lány. Azt mondta hogy irtozatosan szeret , a többit nem érdekli , csak fél hogy pofára esik velem , és várja hogy elbeszéljek vele arrol hogy járjunk... Aznap gondolgoztam a dolgon.. Akkor felhivott hogy beszéljünk ,mert neki volt egy zürös kapcsolata , és az illetö megtudta hogy közeledek feléje és vigyázak magamra.. Másnapra összeszedtem magam orák után fére hovtam és elbeszélfetünk , nagyon örült , láttam rajta utâna kellet siesen mivel neki még volt egy orája. Jo teltek a dolgok.. De rá 2 napra éreztem hogy valami baj van.. Nem jött oda se semmi , amikor szoltam hozza akkor hamar lekenyerezett és ment oda a többi fiuhoz és csinálta amit csinált. Orák után fére hivtam hogy beszéljünk , hogy mi a baj. Kérdeztem hogy mi a baj, szoljon akármit , nem fogok haragudni.... Elkezte hogy ö most összevan kavarva , nem igaz hogy nem szeret , de még szereti a réfit is , aki 1 napja irt rá... Meghogy sajnâlja a dolgokat de szüneteltedük... :S Arrol is bwszámolt hogy elözö nap beszêlt a másikal rolam.. Onnantol mindakiröl ledobták a sujokat.. Hirtelen mintha nagyon boldog let volna. Volt egy közös utunk a suli után de oda többen mentünk , és láttam , ahogyan a szemem elött lecserélte a hátér kêpét amelyken én voltam. Aznap este még beszéltem vele facebookon és olyanokat mondot hogy ö sajnálja , neki most minden rendben van , reméli egy nap eltudom felejteni ezt. De még maradjunk barátok mivel ö amiket mobdot az igaz azt ö ugy gondolja , nem akarja ezt a kapcsolatott eldobni.. Rá 3.napra küldnekem rola fotokat hogy kiváncsi a véleményemre.. Hogy pontozam , eszt még kérte volt ennek a dolognak az elején. Most mitévö legyek , semmit se értek... Kérlek segitsetek....

2015. okt. 11. 13:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Elolvastam,de a fő kérdésedre a válasz:igen.Játszadozik.14-15 évesek vagytok,de ő már zűrös kapcsolaton van túl...No commemt.Kis ribi lesz belőle,ha már nem az.Felejtsd el.
2015. okt. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát ebbe nagyon belenyúltál..amit most tehetsz szakíts meg vele minden kapcsolatot és ne is érdekeljen, de szerintem fog még keresni, akkor meg mondj neki nemet és hagyd az ilyet.
2015. okt. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ezzel egy gond van , hogy az osztályban 1 paddal üll elöttem.... Nem tudom , hogy viszonyuljak a dolgokhoz...
2015. okt. 11. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!