Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy srác az osztályból...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác az osztályból aki le akar velem feküdni! Persze én egyátalán nem akarok tőle semmit! Mit tegyek? 15/l

Figyelt kérdés
A srác mellett ülök biologián és az óra közepén megkérdezte hogy én voltam-e már fiúval ugy!Mondtam beki hogy ehez semmi köze(amugy nem voltam) és kijelentettel hogy akkor mi lefekszünk egymással. Én megmondtam hogy soha az életben. Ez már 3 napja volt azota nem hagy békén. Mit tegyek?

2015. okt. 16. 13:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Csak hülyit téged... Amúgy semmit se akar.
2015. okt. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
semmit.
2015. okt. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
38%

Csak egy? Akkor nem lehetsz valami jó csaj! :-)


Egyébként szólj a szüleidnek, mielőtt eldurvul a helyzet. Ők majd tudják mit kell tenni.

2015. okt. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Mond meg, hogy NEM es ha dumál hozzád, akkor ne válaszolj/reagalj ra

Mintha ott se lenne


De en lehet megkérdezném, hogy miert akarna lefekudni, de nyomatékosítanam benne, hogy SOHA nem fogok vele lefekudni

2015. okt. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
82%
Ne menj egyedül sehova, maradj mindig a barátaiddal és mindenképpen szólj a szüleidnek vagy ha nagyon eldurvul a helyzet és még egy hét múlva sem látszik esély arra, hogy békén hagyjon, szólj a tanáraidnak is!
2015. okt. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%

Sajnos van pár hülyegyerek, akik így próbálnak barátnőt (izé, szexpartnert) keresni, és sajnos van pár hülye liba is, akinek ez bejön.


Szólj rá határozottan, hogy szálljon le rólad, ha nem teszi, akkor szólj a szüleidnek/tanáraidnak.

2015. okt. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
69%

Mit tennél? Annyira nehéz ez?

Leszarod és kész. Ha meg már nagyon fog idegesíteni a dolog, akkor szólsz az osztályfőnöknek és/vagy szüleidnek, hogy zaklat téged.

2015. okt. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
56%
semmit se akar...:D csak hülyül
2015. okt. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok? Amúgy az éretlenebb fiúk szoktak ilyet mondani, igazából fingjuk sincs a témáról, de úgy beszélnek, mintha tapasztaltak lennének, és ezzel próbálnak bevágódni a lányoknál.
2015. okt. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

... Ne feküdj le vele?

Amúgy add meg a nevé

2016. szept. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!