Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Azt hogy lehet elérni hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hogy lehet elérni hogy egy tipikus egyéjszakás, a csajokkal csak szórakozó fiú (pavas beutesu kicsit de nem az) belém szeressen? Szóval én ne csak egy éjszaka legyek neki

Figyelt kérdés

A volt baratom is a csajozasrol volt hires, de utanam minden mas lett neki, szoval nem tartom lehetetlennek, es em bele lettem szerelmes de nem szeretnek csak egy ejszakat, nem vagyok az a tipus

16L/16F



2015. okt. 16. 22:03
 1/4 anonim ***** válasza:
hát csináld azt, amit az exeddel
2015. okt. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

De azt nem lehet megcsinálni vele is mert

az nem igazan megoldhato..

2015. okt. 17. 09:14
 3/4 anonim ***** válasza:
hány csajjal volt már a kiszemelt srác, ha olyan nagy csajozós????
2015. okt. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 kiskacsa19941128 válasza:
ne add magad oda egy éjszakára....nem vagy felmosó rongy hogy kihasználjon majd kidobjon gyerekek tényleg ilyenek a mai fiatalok??
2015. dec. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!