Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit szólna hozzá ha én tenném...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólna hozzá ha én tenném az első lépést?

Figyelt kérdés
Van egy fiú osztálytársam, aki kezdetektől nagyon bejön. Mindig sokáig néz a szemembe, és észre sem veszi szerintem, de teljesen beájulok tőle. De elég éretlen, és elvileg a szerelem sem érdekli (nem csókolózott még az tuti). Szóval mintha ő ezt csak szórakozottságból csinálná. De azt tudom hogy nagyon bír "haverilag". Odavagyok érte. És sokszor gondoltam már rá hogy megcsókolom. De vajon mit szólna hozzá? Bejönne neki? Hogyan csókoljam meg? Azthiszem mégsem támadhatom le csak úgy. Azt mesélte az egyik haverom hogy ha ez lenne neki az első és velem történne a csókja akkor utána tuti belém szeretne. Ez igaz? Istenem de jó is lenne.
2015. okt. 19. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen holnap csókold meg:D.
2015. okt. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Megtenném csak az a baj h sosem vagyunk kettesben...
2015. okt. 19. 20:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2015. okt. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
15/l 15/f :))
2015. okt. 19. 20:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Keress olyan srácot, aki képes viszonozni az érzéseid, mert ő tényleg nagyon éretlen..
2015. okt. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!