Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miutan elmondom neki utana mi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miutan elmondom neki utana mi tortenhet? Hogy celozgasak ra hogy tetszik?

Figyelt kérdés

Mar olvastam kerdeseket es azokban voltak hogy celozgassunk neki hogy tetszik, ez pontosan hogy (bocsi ha nem tudom ,csak ne oljetek meeg ezert),es meg az a kerdesem hogyha elmondom neki hogy tetszik (igen lany letemre elmondom neki ,mar lattam jeleket tole hogy en is szimpi vagyok neki pl.tobb mint 30 masodpercig neztunk egymas szemebe , vagy edzesen elege latszott hogy igyekezik es probalja a profit mutatni meg egy csomo mindenben segitet) utana mik lehetnek a reakcioi , gondolok olyanra hogy pl elfut(bar nem hiszem) vagy megcsokol vagy mond valamit ,ezt pontosan nem tudom es erre lenek kivancsi , legyszi csak ertelmes valaszokat

Mindketten 14 evesek vagyunk


2015. okt. 19. 20:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez olyan szinten emberfüggő, hogy mi erre semmit nem tudunk válaszolni. De nem is értem a kérdést. Minek azt tudnod? Elmondod, aztán lesz, ami lesz. Valószínűleg ő is mondja, hogy ez nem egyoldalú. Ennyi. Fogalmam sincs és igazából, mivel nem ismerjük a palit, ezért honnan tudjuk mi, hogy mi lesz a reakciója?
2015. okt. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kapd el az öltözőben, ha ráhúzod a púzódat a dákójára, szerintem kapiskálni fogja. :)
2015. okt. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!