Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszem a srácnak. Több éve...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem a srácnak. Több éve ismerjük egymást mégse akar járni velem mert ő most nem akar komoly kapcsolatot senkivel se mert abban a korban van ürüggyel. Most mit tegyek? Van kiút ebből? Tudja jol h szeretem őt. Van esély rá h megváltozik ez?

Figyelt kérdés
Vagy hagyjam inkánbb és szakítsam meg a kapcsolatot vele végleg? Kijuthatok ebből a friendzoneból? Én 18 vagyok a srác meg 23

2015. okt. 20. 23:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez nem feltétlenül ürügy - lehet, hogy sokkoló számodra, de tényleg vannak olyanok, akik egy adott élethelyzetben nem akarnak komoly kapcsolatot. Attól, hogy te szereted őt (vagy legalábbis azt hiszed/állítod), ő még nem tartozik neked azzal, hogy járjon veled. Inkább értékeld, hogy a barátod, és örülj neki, ha esetleg megváltozik a helyzet, de ha rákényszeríted magad, csak rosszabb lesz neked.
2015. okt. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Soha nem kértem h járjon velem. Csak annyit h adjon egy esély ergo talizgassunk kettesben csak ennyit. Nem erőltetem rá de már 3 éve várok ezalatt volna 2 évig barátnője is. A másik fele h depresszió jelei vannak rajtam + hormonzavar ami lelki eredetű.
2015. okt. 21. 00:45
 3/7 anonim ***** válasza:
instant lehánynám, aki ilyen "abban a korban" dumával jön. Üresfejű, péniszagyú lúzer. Jobban jársz ha elfelejted.
2015. okt. 21. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

hát omoljon össze a világ, még egy ilyen borzasztó esetet, nem jössz be egy fiúnak...

ha neked lenne egy olyan fiú aki nem jön be de mégis szeret gondolom te összejönnél vele hogy neki jó legyen, képzeld én 6 évig voltam szerelmes egy lányba teljesen reménytelenül mert közelébe nem voltam az esetének, ezalatt egy rohadt puszit nem kaptam nem hogy találkozót, pedig próbálkoztam


#3-as ezt neked is üzenném, gondolom neked sem volt olyan fiú hogy bejöttél neki te meg pont telibe szartad

hagyjuk, jó éjszakát

2015. okt. 21. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tudod kinek kéne olyan nő aki így koslat utánam, és esélyeket akar... főleg ha még depis is meg lelkibajos. Valamire való ember egy igazi nőt akar, aki büszke, nőies, vidám, okos, kedves, meghódítható. Te egy barátnak való csaj vagy, semmi több. Majd ha felnősz és nem leszel ilyen gyerekes akkor talán többet is akarnak tőled a srácok.
2015. okt. 21. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Látom a lényeget nem értitek. A srácnak pont h nagyon is be jövök vagyis tetszem neki!! Milyen lelki beteg amugy meg? Tudod miért lettem az mert 3 éve szerelmes vagyok és hol boldoggá tesz hol a lelkembe típor. Jah ennek a jeleit nem látja a külvilág mert mindenki előtt még előtte is magabiztos és vidám vagyok. Csak a legjobb barátnőm tudja milyen vagyok ha szomorú leszek. Előbb gondolkozz el mielőtt ilyet mondasz. Jah meg nem futok utána. Soha nem hoztam őt kínos témába nem hajtogattam h szeretem őt sohase. Talán 3x ha mondtam neki a 3 év alatt.
2015. okt. 21. 06:16
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ha közben volt már barátnője akkor nem a komoly kapcsolattal van a gondja egész egyszerűen csak azért mondta ezt mert nem akar tőled semmit csak mivel tisztában van az érzéseiddel nem akar megbántani azzal hogy azt mondja neked hogy ..szállj le rólam mert nem kellesz . szerintem hagyd ezt a srácot próbáld túltenni magad rajta ha tényleg bejössz neki úgy is keresni fog előbb vagy utóbb.
2015. okt. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!