Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 15 leszek 2016. májusában....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 leszek 2016. májusában. Még nem volt barátom, és még nem is csókolóztam. Szerintetek melyik az a max. életkor, amikor már ciki hogy nem csókolózott az ember?

Figyelt kérdés
A lehetőségem meg lett volna, de én mindig visszaléptem.. Mert mindig bebeszéltem magamnak hogy ezért meg azért nem jönnék össze a fiúval, e az talán azért lehet mert a "tökéletes" fiút keresem?

2015. okt. 21. 17:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne nézz minden apróságot,én sem méregetem meg egy lányon mi milyen és mekkora.Nekem fiúként nincs nagy elvárásom persze megvan az ideálom valamitől valameddig,eddig csak egyszer találtam meg azt akit szerettem nagyon sajnos vége lett... most megint nem találok senkit pedig nem nézek ki rosszul sőt...sokak szerint elég jól 16/F
2015. okt. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
17 vagyok és még nem is öleltem meg fiút... ennél cikibb nem lehetsz.
2015. okt. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
14 éves korban még egyáltalán nem ciki ha nem csókólózott az ember, ráérsz nem kell sietni elötted az élet,idővel úgy is megfogod találni az igazit akinek majd szívesen oda adod az első csókod. ;) 17/F
2015. okt. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
25 fölött már gáz nagyon!
2015. okt. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Ha szerinted ez ciki, akkor nézd meg itteni 30 éves szűzeket...
2015. okt. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatást! :)
2015. okt. 22. 18:46
 7/8 anonim válasza:
100%

Ez nem ciki. Majd úgy hozza a sors. :)

Barátnőm 21 volt az első csóknál,de emlékezetes maradt. Ne azért csókolózz valakivel,mert lemaradva érzed magad.

2015. nov. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
28%
Ha adnál egy esélyt írj rám privátban :) szívesen megismernélek.
2015. nov. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!