Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem egy srácba,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy srácba, akibe nem kellett volna. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Tegnap este buliztunk egy jót és egy szórakozóhelyen a legjobb barátnőm legjobb barátjával táncoltam. Aztán jött a szokásos tapi, meg csók.Teljesen megvagyok őrülve érte, de számára csak egy éjszakás kaland volt. Próbáltam mutatni neki, hogy én felőlem is csak egy kis kaland volt, de nem.. erősen érzek iránta valamit. Szerintetek ki kéne tartanom mellette vagy felejtsem el? Légyszi adjatok pár tanácsot. köszönöm!

16/L



2015. okt. 25. 19:42
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Nem is tudom... :( Ha szerinte tényleg csak egy éjszakás volt, akkor lehet, hogy nincs nagyon értelme... :(
2015. okt. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Velem is hasonló történt, beleszerettem a barátnőm legjobb barátjába. Ezzel csak az volt a gond hogy a csajnak is tetszett. Én összejöttem a fiúval, a barátnőm meg megharagudott mindkettőnkre. Ugyhogy gondold át lehet h csak egy fellángolás, ha a fiú meg tényleg nem akar többet akkor meg kell próbálnod elfelejteni.
2015. okt. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kövesd a szívedet! Ennél jobb tanácsot per pillanat nem tudok adni.
2015. okt. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
16 évesen a buli, a tapizás meg a csókolózás a SZOKÁSOS? Ha komolyan akarnátok egymástól valamit, akkor mondjuk elhívna sétálni, elmennétek fagyizni, vagy megnézni egy filmet a moziban. Ha 16 évesen már részegen egyéjszakás kalandokba bonyolódtok fűvel-fával, akkor ne várjatok már komoly kapcsolatra... ki venne komolyan ilyen laza erkölcsű embereket?
2015. okt. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az egyéjszakás azt jelenti hogy lefeküdtél vele?
2015. okt. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
73%

SZOKÁSOS tapi meg csók.....szóval ez már szokásos nálad?

Kellene a fas.znak ilyen lány, mikor 100 normálisabb lányt is találni...:D

2015. okt. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!