Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csinaljak ebben a helyzetb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak ebben a helyzetben? Tobbi lent

Figyelt kérdés
9.es vagyok..megtetszett egy vegzos.. lajkolja facebookon a kepeim.. ketszer beszeltunk mert rairtam.. de o nem ir...szliban viszont nagyon bamul engem neha.. nemtudom nekem o nagyon tetszik.. velemeny?
2015. nov. 9. 20:09
 1/2 anonim válasza:
Hát figyelj. Ha tetszik neked, és neki is tetszel, akkor menny oda hozzá, és beszélj vele. Az meg nem jelent semmit, hogy likeolja a facebookon a képeimet. De, ha tényleg szeret, akkor nem tudja majd idegileg kibírni azt, hogy nem vagy az övé, és egyszer csak muszály lépnie..
2015. nov. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az, hogy like-olja a képeidet, az egy dolog. A fiatalok általában össze-vissza "tetszikelnek" mindent, lehet azért, mert jó csajnak tart,de nem biztos, hogy kapcsolatot is szeretne. Főleg, ha nem is ír neked/nem keres, akkor szerintem ő nem úgy gondol rád.
2015. nov. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!