Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnám megközelíteni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám megközelíteni ugy hogy NE tűnjek nyomulósnak? (Hasonlo érdeklődési korok megvannak, de o nem az a fajta akiket oda mész es elkezded kérdezgetni. )

Figyelt kérdés
Van egy fiú akit csak buszról ismerek, de egy erdekes módon megkerdeztem tőle hova jár suliba.Ő válaszolt, de elég kimérten. Egyszer mögöttünk sétált, kielőzött es átment az ut masik felére, de egyfolytában igazgatta a haját meg a kezeit piszkálta. Annyira édes:D Van az mikor érzi az ember, hogy a másiknak is szimpatikus vagy lehetne valami, de nagyon nehéz megközelíteni. Mintha ellenne a kis világába. Egyébként informatikai osztályba jár és 19éves (én 16) Ja és bejelöltem ismerősnek, de nem jelölt vissza. Viszont az utan történt az a kielőzős dolog meg az összenézés.

2015. nov. 11. 08:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Neked is azt tudom mondani amit a húgaimnak: ha tetszik akkor valami nagyon közhelyes dologgal indíts amivel megszólíthatod (jaj de esik az eső, stb) aztán ha bejössz neki lépni fog. De így a leírás alapján hogy a haját igazgatta nem lehet hogy homó?
2015. nov. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem meleg:D Csak hosszabb haja van és türögetni kell.(a haja ami fokent tetszik).

Hát úgy kérdeztem meg tőle hova jár suliba,hogy a telefonomba beleírtam és elé raktam(zenét hallgatott) ő meg válaszolt meg mosolygott,de nem kérdezett semmit.Utana meg "lerohant" a buszról.Nehez rajta kiigazodni.de azert koszi:)

2015. nov. 11. 12:33
 3/3 A kérdező kommentje:
Ha tud még valaki valamit írja le légyszíves :)
2015. nov. 12. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!