Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit jelent az, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit jelent az, ha a barátnőmmel akivel nemrég jöttem össze egy romantikus beszélgetés során azt mondja, hogy " Valami van velem. "? A többi lent

Figyelt kérdés

Ma beszélgettünk Facebookon és minden jó volt addig a percig amíg fel nem jött a következő randi időpontja. Szépen beszélgettünk előtte utána feljött ez a tèma majd mondja, hogy : " Valami van velem. De mindegy. Mennem kell tanulni. Majd írok."

Kérdeztem tőle mi a baj de nem mondott semmit és ment tanulni.

Szerintetek mi lehet a baj ? Értelmes válaszokat kérek szépen!


2015. nov. 22. 12:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
vele van az Erő
2015. nov. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
"Engem kicsinek látsz nem igaz? Hát tudd meg, a látszat csal... ...mert velem van az Erő, és az Erő hatalmas. Az életből árad, ezért nagy. Körülvesz valamennyiünket. Összeköt és megvilágosít minket. Nem az izmaidban, magadban, magad körül kell érezned az Erőt. Mindenütt. Közted és köztem. A fákban, a kőben. Mindenütt. Igen."
2015. nov. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem Yoda idézetet kértem. Szeretem a Star Wars-t de értelmes válaszokat szeretnék kapni
2015. nov. 22. 13:36
 4/6 anonim ***** válasza:
Mégis honnan tudnánk, hogy mi lehet a baj? Nem ismerünk sem téged, sem a barátnődet.Ha akarja majd elmondja, hogy mi a baja.
2015. nov. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem konkrétan ebből az jön le, hogy biztosan változtál egy picit, ami neki nem tetszik, vagy furcsán viselkedsz, a megszokottól eltérően, érted. Az az elköszönés meg elég sértődöttnek tűnt, mintha valami baja lenne, vagy nem igazán érdekelnéd abban a pillanatban, szóval érted na.
2015. nov. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Crisopher ***** válasza:
Nem akarta elmondani, de látott egy várost a felhők felett, és látta a barátait. És érezte, hogy veszélyben vannak, illetve lesznek, mert az a jövő, és tudta, hogy nem tud veled találkozni, mert oda kell menni, hogy megmentse őket. Aztán persze találkozott ott egy fekete maszkos emberrel, aki elárulta neki, hogy igazából ő az apja. Szegény lány, gondolom, hogy ki lehet. Szerintem most elment a sivatagba, hogy megmentse barátját, Jabbától.
2016. febr. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!