Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most bejövök neki vagy csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most bejövök neki vagy csak szivatni akar?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, nagyon aranyos, szerelmes vagyok belé, meg minden. Nem tudom, hogy ő viszonozza-e ezt az érzés. Egy suliba járunk, az osztályunk egymással szemben van. Mikor elhalad mellettem, vagy ott vagyok a közelében akkor mindig engem néz. Egyszer rám nézett, majd a barátjával perverzen összenéztek. Meg már mindenki tudja, hogy nekem bejön. Kint álltam, és az osztálytársai mondják, hogy. uuuuh (nevem), (neve) kijön miattad. Meg egyszer ő ment le Technikara, én fel az osztályomba, akkor nézett rám, é mondja nekem, hogy : jaj,(nevem) ne menj már el! Meg állandóan mosolyog rám. Meg az osztálytársam jóba van vele, és megkérdezte tőle hogy jön-e a Halloween-i sulibulira? Mondta, hogy: igen, (nevem)-vel. De ezt viccből mondta. Meg hogy olyanokat mondanak az osztálytársai nekem, hogy: (nevem), (neve) azt mondta hogy írj rá facebookon. Meg ilyenek. Meg mentem el mellette, és ő direkt nekem akart jönni, én meg direkt kikerültem, majd a barátnőm mondta, hogy visszanézett rám. Meg kint voltunk az udvaron, én nagyba beszélgettem az egyik barátnőmmel, és a másik barátnőm mondta, hpgy (neve) nézett, és mosolyogva. Meg tesink volt, és a barátnőimmel mentunk ki pingpongozni, és ő lejött pisilni, és barátnőm hallodtahogy ő az egyik haverjától megkérdezte hogy : szerinted (nevem) itt van? és akkor lejöttem hozzánk és ők is beszállta, nagyon zavarban voltam.Aztán egyszer beszélgettem vele, és megkérdeztem hogy miéert néz rám mindig olyan furán, azt mondta hgy nem néz rám. Pedig mindig szemezünk egymással, ő pedig nem kancsal, és ezt a barátnőim is megmondják. Meg egyszer háttal voltam neki, és ő rrám köszönt, hogy Szia (nevem)! és a barátnőm mondta, hogy mosolygott, és én megijedtem ,és nem köszöntem neki vissza, és szomorú lett utána.

2015. nov. 22. 23:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Egyértelmű,hogy bejössz neki :) Csak nincs elég bátorsága.

15/F

2015. nov. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az egyik osztálytársával nagyon jóba vagyok, és megkérdezte tőlem, hogy tudom-e, hogy csak szivat? És ő, meg nagyon jóba van vele.
2015. nov. 22. 23:56
 3/6 anonim ***** válasza:

Vagy ezt mondja neki,nehogy cikizzék. Félénk :)

Nem tudhatod,míg nyíltan rá nem kérdezel.

15/F

2015. nov. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
félek vele beszélni, vagy legalább leszólítani:( félek, hogy kinevetne vagy valami:(
2015. nov. 23. 00:09
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezt a kockázatot fel kell válalnod :) A saját magunk által kreált félelmeink fognak vissza. Nyugodtan beszélj vele :)

15/F

2015. nov. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a válaszaidat. :)
2015. nov. 24. 00:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!