Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehetséges 2 embert szeretni?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges 2 embert szeretni? Miért csinálhatja ezt?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel 2 éve vagyunk együtt, sajnos a kapcsolat távkapcsolat. Minden jól működik (és a nagy átlaggal szemben tényleg működő), bár elég ritkán találkozunk, mert az idő és a pénz nem engedi túl sokszor. Fél éve azonban megismertem egy lányt, akivel hamar közös nevezőre jutottunk, szoros kapcsolat alakult ki közöttünk és be kell ismernem, hogy sajnos elég hamar beleszerettem. Egy ideig azt hittem, hogy viszonzott, sőt nála hamarabb láttam a jeleket. Mindmáig (!) hangsúlyozza, hogy szerinte mennyire jól nézek ki, mennyire jó a stílusom, és ehhez hasonlók. Rávettem magam, el is mondtam neki, majd megharagudott rám, mondván megbeszéltük, hogy csak barátság a mienk, és 1,5 hónapig nem is volt hajlandó beszélni velem, ha én nyitottam volna tök véletlen, akkor is leordított, vagy igyekezett letudni a kínos fél perces beszélgetést. Én sem kerestem, megvoltam nélküle, és lezártam magamban az ügyet, rendbe hoztuk a kapcsolatunkat a jelenlegi párommal. Pár hete azonban megint ír, beszélgetünk élőben is rengeteget, van hogy sétálunk délutánonként, nagyon sokat nevetünk, és tényleg jól érzem vele magam. Azt mondta hiányoztam. Ismételten ugyanazt a viselkedést vélem felfedezni benne, mint korábban. Ölelget, a nyakamban lóg egész nap, puszit kér tőlem, naponta többször mondja el, hogy szeret, és egy külső szemlélő számára valóságos párkapcsolatnak tűnik ez, holott valójában közel sincs hozzá. Nem érzek iránta tényleges szerelmet (szerintem), de van valami olyan, amit nem tudok megmagyarázni. Egyszerűen vágyom arra, hogy egyszer a magaménak tudhassam, és tényleg szeressen engem. De mégsem nevezném szerelem érzésnek. Nem akarom újra elkövetni a saját hibám, hisz tudom, hogy nem lenne képes úgy nézni rám, hiába tűnik úgy. Nem akarok senkinek rosszat, nem akarok senki érzéseivel játszani, viszont így a magaméval teszem, és kevésnek érzem az egyetlen emberi életünket arra, hogy ne azt tegyem, amit a szívem diktál. Sajnos felejteni nem tudok, hiszen újra meg újra feltépi a régi sebeket (mint aki mit sem sejt az érzéseimről), és ráadásul kénytelen vagyok minden nap látni. Én szeretnék megmaradni a mostani kapcsolatomnál, de folyton letérít "az utamról", és nem akarok úgy lenni valakivel, hogy a szívem akár egy kicsit is másfelé húz.


Ha állítása szerint nem szeret úgy, miért viselkedik így? Nekem mit kellene tennem?


2015. nov. 24. 17:40
 1/1 anonim válasza:

biztos hogy ezt én nem fogom elolvasni

írtál egy könyvet XD

2015. nov. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!