Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy fiú csúnyán beszél...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú csúnyán beszél előttem, az mit jelent?

Figyelt kérdés
Van egy fiú,aki nagyon tetszik,és úgy vettem észre,hogy én is neki,voltak rá elég konkrét jelek,de még így sem vagyok benne biztos :( Azt szokták mondani,hogyha egy fiúnak tetszel,akkor nem beszél előtted csúnyán,mert,hogy jó benyomást akar kelteni...ez mennyire igaz?Ugyanis ez a fiú nem nagyon zavartatja magát,előttem is simán káromkodik,sőt volt már rá példa,hogy beszélgettünk,és mondott valami csúnya szót(nyilván nem rám,hanem úgy általánosságban :D ).Ez nagyon rosszat jelent?? :( Ezek szerint nem is tetszem neki? :(

2015. nov. 24. 17:43
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
81%
Azt, hogy bunkó.
2015. nov. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Biztosan tecesz neki én is szoktam lánynál csunyán beszélni
2015. nov. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Semmi rosszat nem jelent, csak annyit, hogy nem képmutató alak, nem játssza meg magát előtted, saját magát adja. Ez egyébként jó dolog, még akkor is, ha maga a káromkodás zavar.
2015. nov. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 $$$$$ ***** válasza:
100%
Hát szerintem ez fiú függö . Nekem például ha tetszik egy lány akkor teljesen visstafogom magam. Nem csak hogy nem káromkodok hanem másabb szavakat használok stb. De van olyan haverom aki nem zavartatja magát hiába tetszik neki a lány . Ugyan úgy káromkodik előtte :D
2015. nov. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
40%
Azt jelenti hogy tipikus csitri vagy, akinek a félcigó parasztsrácok jönnek be. Gondolom egy alomból valók vagytok.
2015. nov. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
52%
Azt hogy etess meg vele egy csomag szappant,nefélj nem fog majd beszélni..................
2015. nov. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
35%
Neveletlen, gyatra szokinccsel rendelkezo, taplo paraszt.
2015. nov. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

#5-ös,ezt remélem te sem gondoltad komolyan :D Abban biztos vagyok,hogy a te szintednél feljebb vagyunk...nem is ismersz,hogy állíthatsz ilyeneket?Moderálj már magadon,légyszíves.Egy eléggé intelligens iskolába járunk,az osztályunk is elég okos.7-es egyáltalán nem neveletlen a fiú,nagyon rendes és okos fiú.Az,hogy káromkodik az nem jelenti azt,hogy tapló paraszt.Nem hiszem el,hogy ha fiú vagy,akkor te ne káromkodnál...sajnos a fiúk(meg sajnos a lányok)többsége káromkodik,de ebből nem következtethetsz arra,hogy valaki bunkó és köcsög.

3-as,4-es válaszoló nektek köszönöm szépen!Én is erre gondoltam egyébként,hogy lehet ez pozitív is,mert így saját magát adja :)

2015. nov. 24. 18:22
 9/25 anonim ***** válasza:
87%
Akkor kérdezd meg tőle hogy teccesz e neki. Hátha azt feleli hogy teccesz ba zmeg
2015. nov. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Ha en moderalni tudom magam, akkor ezt barki mas is megtehetne. Nem megterhelo.


Amugy ez igenis neveltetes kerdese.

2015. nov. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!