Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tudtok javasolni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gergő19990712 kérdése:

Mit tudtok javasolni?

Figyelt kérdés
Csak normalis valaszokat varok!Van egy lany a suliban osztalytars es hat en szeretem jobban mint barat,de mikor facebook-on irok vele olyan mintha oda se bagozna ram.A suliban jol elvagyunk,de mar neha teljes depibe vagyok.Persze azt sem tudom hogy faceboo-on miert vagyok neki olyan kozombos.Ha megkerdeznem tole hogy van-e kedve egy cola-hoz vagy valami ami hasonlit egy randira egybol lekoppontana.Pedig elobe nagyon aranyos meg jokat hulyulunk.Lehet az,hogy azert nem bir annyira mert az acnem volt es megmaradt neki az a kep amikor olyan volt az arcom :( Tudni kell azt is,hogy en inkabb szemelyes ember vagyok ilyen facebook meg miegyeb nem az en mufajom,de kapcsolattartasra hasznalom.Szoval mit javasoltok mit tegyek?

2015. nov. 24. 19:42
 1/4 A kérdező kommentje:
A helyesiras is megy csak telefonrol nem egyszeru Angol billentyuzettel.Pedig rossztanulo sem vagyok meg diakmunkat is vallaltam.
2015. nov. 24. 19:45
 2/4 anonim válasza:
Szerintem maradjatok barátok ha látod hogy jobban közeledik akkor léphetsz.Ne nyomulj nagyon azzal csak rontasz.Csak hétvégén és szünetekbe (őszi téli nyári tavaszi szünetbe).Remélem tudtam segiteni.
2015. nov. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rensben megfogadom es koszonom.
2015. nov. 24. 21:16
 4/4 anonim válasza:
Először csak legyél vele barát,azt majd kialakul.
2015. nov. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!